
Прикарпатський грибар Юрій Соломченко, вже розпочав грибний сезон у селі Яворів, Косівського району. Про це він роповів сьогодні, 1 лютого, у соціальній мережі Фейсбук, передають Патріоти України.
Юрій Соломченко розмістив відео, зняте на місці події у засніженому лісі, запевнивши, що це не фейк: “Приїзджай на свіжі грибочки. Я спеціально тримаю для невіруючих. Приїжджай і увіруй”, – відповів грибар на коментарі під записом.
Пропонуємо вам переглянути як це було:
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...