А в декларації - порожньо: У родини чернівецького прокурора виявили елітне майно

​Родичі чиновника живуть у величезному будинку і їздять на дорогому авто.

Павло Огродюк. Фото:скріншот

Сім'я начальника управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області Павла Огродюка володіє дорогим майном. Про це стало відомо журналістам сайту Наші гроші, передають Патріоти України.

Мати прокурора Марія Мазепа з міста Вижниця Чернівецької області в червні 2014 року придбала Porsche Panamera 2013 року випуску. Інформація про нього є в транспортному реєстрі МВС. Через кілька місяців після покупки авто, у вересні 2014 року жінка придбала ділянку в селі Чагор Чернівецької області. Зараз тут вже побудований будинок.

Сестра прокурора Оксана Огродюк в 2011 році стала власницею котеджу площею в 243 кв.м і ділянки землі під ним в 0,1 га в селі Романків Київської області. Повідомляється, що сестра прокурора не володіє бізнесом, а в соціальній мережі на її сторінці вказано, що жінка працювала юристом.

У декларації Павла Огродюка за 2016 рік нічого з цього немає. Зазначено лише, що в його безоплатному користуванні знаходиться квартира сестри в Чернівцях, площа якої становить 35 кв. м. А за рік прокурор отримав 179 тис. грн зарплати.

Хіти тижня. Зрадив союзну Директорію і розділив з Леніним Україну: Сьогодні народився мінливий союзник Петлюри, засновник Другої Речі Посполитої

четвер, 14 грудень 2017, 0:39

Саме Юзефу Пілсудському окуповані терени України завдячують політикою санації та пацифікації, яка мала розчинити українців у польському морі. Звідси і витоки Волинської трагедії. Адже Польща 20 років пригнічувала тут українців, населяла край чужинцями.

Хіти тижня. Вчений, волонтер, монах в одній особі: Зупинилося серце видатного українця. Пам'ятаймо

четвер, 14 грудень 2017, 0:15

У Києві пішов з життя видатний вчений-етнограф, заслужений працівник культури, волонтер, монах Олексій Доля. Мав онкологічне захворювання. Олексію Леонтійовичу було 53 роки. "Все своє життя Олексій Доля присвятив вивченню фольклорного різнобарв'я різни...