З давніх часів люди використовують прянощі - трави, насіння, коріння рослин із яскравими ароматом і смаком, додаючи їх до різних страв. Вони покращують травлення та в цілому мають велику користь для організму, пише на своїй сторінці у Facebook в.о. глави МОЗ Уляна Супрун, повідомляють Патріоти України.
Тож як прянощі діють на наш організм:
1. Впливають на травлення і набір ваги - наприклад, перець чилі та куркумін мають позитивний вплив на бактерії кишківника та як наслідок здатність схуднути.
2. Діють на мозок та відчуття - від деяких спецій нам може ставати холодно або гаряче (наприклад, м'яти, чилійського перцю).
3. Можуть викликати ейфорію - пекучість деяких прянощів запускає в мозку систему захисту — виділення ендорфінів, нейромедіаторів задоволення. Саме тому гостра їжа в її поціновувачів може викликати радість та навіть звикання. Ванілін, одна з головних спецій солодощів, допомагає нам почуватись щасливими і розслабленими.
4. Прянощі сприяють тривалішому збереженню їжі та мають антимікробні властивості - чорний перець, розмарин, чебрець та інші прянощі здатні стримувати ріст мікроорганізмів. Тому деякі спеції можуть мати протизастудну дію.
5. Мають антиоксидантну дію - корисними в цьому плані можуть бути паприка, сушені томати, орегано, розмарин, коріандр, кориця та куркумін.
"Водночас з прянощами слід бути обережними. Краще не додавати їх у великих кількостях до їжі, якщо маєте проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Якщо ж додаєте прянощі - будьте уважні, які саме", - підсумувала Супрун.
На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...
Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч