Американський військовий Браян Боянджер добровільно став учасником АТО (фото)

Браян Боянджер пройшов війну в Іраку і впевнений, що "путінська агресія — проблема всього світу", а не тільки України.

Американський військовий добровільно став учасником АТО. Фото: Фейсбук.а Донбасі в районі АТО у лавах ЗСУ воює американець Браян Боянджер, який пройшов війну в Іраку і домігся свого зарахування до української армії. Про це розповів журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці в Фейсбуку, повідомляють Патріоти України.

Журналіст пише: «Це Браян. Він з Північної Кароліни. І в руках у нього український воєнний квиток. Це при тому, що іноземці не мають права служити в Збройних силах. Але якщо сильно захотіти... Для Браяна і двох його земляків зробили виняток».

За словами журналіста, він зараз служить у 54-ій бригаді. Журналіст зазначив, що хлопець вирішив добровільно стати українським військовим. Він звернувся в українське посольство в США. Там йому гранично чесно пояснили, що потрапити в Армію проблематично і рекомендували звернутися в добровольчі батальйони. Саме так він і зробив. Сам Боянджер запевняє, що «путінська агресія — проблема всього світу, а не тільки ваша. За Будапештським меморандумом США зобов'язані допомогти Україні в разі загрози її суверенітету. Особисто мій внесок в те, що я тут».

Раніше повідомлялося про те, що в районі АТО командир батальйону «Київська Русь» Євген Лавров розповів, що крім американців, у його складі перебувають також 12 громадян Грузії.

Двічі не брали на службу, а втретє - він втік від ТЦК: На Вінниччині чоловік відмовився від мобілізації

четвер, 18 квітень 2024, 17:44

У Вінницькій області до іспитового терміну засудили чоловіка, якого військові частини двічі не захотіли брати на службу, а коли йому принесли 3 повістку - він втік від ТЦК. Про це йдеться у вироку Бершадського райсуду Вінницької області. передають Пат...

"Була морально вбита": На Сумщині мати поховала сина-військового і померла сама

четвер, 18 квітень 2024, 17:22

У селі Манухівка Новослобідської громади на Сумщині одразу після похорону сина, який загинув захищаючи Україну, померла його мати. У жінки не витримало серце. Про це пише "Суспільне", передають Патріоти України. 25-річний Владислав був уродженцем села ...