Американці створили "розумний" візок, який може замінити каси в супермаркеті

В даний момент "розумні" візки вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку.

Американський стартап Caper.ai розробив розумний візок, який може замінити каси в супермаркетах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

У пристрій вбудовано камери, які можуть розпізнати і сканувати продукти, сенсори, які реєструють потрапляння покупок в візок, а також ваги.

Камери розпізнають і сканують об'єкт по штрих-коду (надалі планується використовувати технологію розпізнавання по зображенню і вагою продуктів). Спеціальні сенсори відстежують, чи потрапив продукт в візок. Вбудовані в неї ваги позбавляють від необхідності додаткового зважування овочів і фруктів.

Крім того, клієнт оплачує покупки за допомогою встановленого в візку терміналу (варто відзначити, що всі товари відображаються на сенсорному екрані на візку).
Пристрій також може показати покупцеві спеціальні пропозиції і знижки супермаркету. Надалі планується показувати клієнтам товари, які можуть доповнити те, що вони вже взяли (із зазначенням на інтерактивній карті місця в магазині, де цей продукт знаходиться).

В даний момент "розумні" візки від Caper вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку (США). Надалі стартап планує впровадити візки ще в 150 магазинах.

В пошуках крайнього: Поліцейські в Одесі взялися за рятувальників через пожежу у коледжі

неділя, 8 грудень 2019, 20:15

В Одесі у підрозділах ДСНС провели ряд обшуків в рамках слідчих дії трагедії на Троїцькій,25. Поліцейські вилучили документацію з дій пожежних розрахунків з моменту повідомлення про пожежу і аж до моменту ліквідації. Про це повідомив радник начальника ...

Майдан-3? - Тепер все залежить від Зеленського: На Банковій активісти акції "Ні капітуляції!" ставлять намети та бочки для обігріву, покришок поки не видно

неділя, 8 грудень 2019, 20:12

Наразі під ОПУ фіксується кілька тисяч мітінгарів, народ прибуває... В ході мітингу на Майдані Незалежності "Ні капітуляції!" під вечір частина активістів рушила на Банкову. Активісти встановили кілька наметів і мають намір лишитися на ніч, повідомляю...