Американці створили "розумний" візок, який може замінити каси в супермаркеті

В даний момент "розумні" візки вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку.

Американський стартап Caper.ai розробив розумний візок, який може замінити каси в супермаркетах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

У пристрій вбудовано камери, які можуть розпізнати і сканувати продукти, сенсори, які реєструють потрапляння покупок в візок, а також ваги.

Камери розпізнають і сканують об'єкт по штрих-коду (надалі планується використовувати технологію розпізнавання по зображенню і вагою продуктів). Спеціальні сенсори відстежують, чи потрапив продукт в візок. Вбудовані в неї ваги позбавляють від необхідності додаткового зважування овочів і фруктів.

Крім того, клієнт оплачує покупки за допомогою встановленого в візку терміналу (варто відзначити, що всі товари відображаються на сенсорному екрані на візку).
Пристрій також може показати покупцеві спеціальні пропозиції і знижки супермаркету. Надалі планується показувати клієнтам товари, які можуть доповнити те, що вони вже взяли (із зазначенням на інтерактивній карті місця в магазині, де цей продукт знаходиться).

В даний момент "розумні" візки від Caper вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку (США). Надалі стартап планує впровадити візки ще в 150 магазинах.

Трохи переплутав: У Києві водій відзначився феєричним паркуванням (фото)

середа, 30 вересень 2020, 17:56

У столиці України водій автомобіля Toyota припаркувався на тротуарі біля зупинки громадського транспорту прямо біля входу на станцію метро "Дружби народів". Відповідне фото розмістили в Telegram-каналі "Київ Оперативний", передають Патріоти України. Як...

Проблема не в харчуванні: Названо головну причину набору ваги

середа, 30 вересень 2020, 17:45

Вчені назвали головну причину набору ваги - порушення сну. За даними дослідників від порушень сну страждає все більше людей на планеті, передають Патріоти України. Гаджети та їх блакитне світло, від якого ми не відпочиваємо, блокує вироблення гормону с...