Американці створили "розумний" візок, який може замінити каси в супермаркеті

В даний момент "розумні" візки вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку.

Американський стартап Caper.ai розробив розумний візок, який може замінити каси в супермаркетах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

У пристрій вбудовано камери, які можуть розпізнати і сканувати продукти, сенсори, які реєструють потрапляння покупок в візок, а також ваги.

Камери розпізнають і сканують об'єкт по штрих-коду (надалі планується використовувати технологію розпізнавання по зображенню і вагою продуктів). Спеціальні сенсори відстежують, чи потрапив продукт в візок. Вбудовані в неї ваги позбавляють від необхідності додаткового зважування овочів і фруктів.

Крім того, клієнт оплачує покупки за допомогою встановленого в візку терміналу (варто відзначити, що всі товари відображаються на сенсорному екрані на візку).
Пристрій також може показати покупцеві спеціальні пропозиції і знижки супермаркету. Надалі планується показувати клієнтам товари, які можуть доповнити те, що вони вже взяли (із зазначенням на інтерактивній карті місця в магазині, де цей продукт знаходиться).

В даний момент "розумні" візки від Caper вже використовуються в двох супермаркетах в Нью-Йорку (США). Надалі стартап планує впровадити візки ще в 150 магазинах.

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.