"АТОшники - это ублюдки!": Водій маршрутки у Запоріжжі образив українського бійця та погрожував розправою (відео)

Водій поривався вдарити бійця, але його стримував поліцейський.

Фото:скрін відео

У Запоріжжі водій маршрутки накинувся з образами на українського бійця і погрожував фізичною розправою. Відповідне відео опублікували на сторінці спільноти "Це Україна" в Facebook, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як чоловік лайливими словами висловлюється на адресу країни і звинувачує її у війні на Донбасі. "Ось це уй*біще, тому що ось цю х*йню начепив на себе!" - звернувся він до бійця АТО.

Водій поривався вдарити бійця, але його стримував поліцейський. Зйомка інциденту продовжилася в приміщенні.

Проросійськи настроєний водій обізвав українських бійців "виродками", а тих, хто носить вишиванки, - "під*рками". Чоловік заявив, що не вважає це образою, а просто "називає речі своїми іменами".

"У мене машину на Донбас забрали, нічого, я це забув. Але чому люди страждають?!" - сказав водій.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....