"Автомат не поможет, потому что в ж...пу его засунут": В окупованому Сєдовому зріє бунт проти окупантів

Донеччани, які приїхали на море, не розуміють, чому у селищі на морському узбережжі комендантська година починається о 23.00.

Відпочиваючі у Сєдовому. Фото: kp.ru.

У соцмережі проживає в окупованому Донецьку Олександр Болотін, заявив, в окупованому Сєдовому між підрозділом «СОБР» бойовиків і відпочиваючими можуть початися зіткнення, в результаті яких постраждають окупанти, передають Патріоти України.

Так, Болотін пише: «Люди, приехавшие из Донецка, не могут понять, почему это в Донецке, где сидит Захарченко, его указы работают, а в Седово нет… После 23:00 все в Седово выключается. Нет магазинов, ничего не работает. А так как люди на отдыхе себе часто позволяют выпить, то под действием алкоголя могут и СОБР кирпичами забросать, и машины их на х*р спалить. Это дело времени. Просто местному командиру СОБР видимо наплевать на всех».

За його словами, злість людей досягла піку, тому зброя бойовикам не допоможе: «Вас там пара сотен на все Седово, а отдыхающих сто тысяч. Тут, я вам скажу, никакой автомат не поможет… В ж*пу автомат им же и засунут. Такую ситуацию нельзя спускать на тормозах».


Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...