"Автомат не поможет, потому что в ж...пу его засунут": В окупованому Сєдовому зріє бунт проти окупантів

Донеччани, які приїхали на море, не розуміють, чому у селищі на морському узбережжі комендантська година починається о 23.00.

Відпочиваючі у Сєдовому. Фото: kp.ru.

У соцмережі проживає в окупованому Донецьку Олександр Болотін, заявив, в окупованому Сєдовому між підрозділом «СОБР» бойовиків і відпочиваючими можуть початися зіткнення, в результаті яких постраждають окупанти, передають Патріоти України.

Так, Болотін пише: «Люди, приехавшие из Донецка, не могут понять, почему это в Донецке, где сидит Захарченко, его указы работают, а в Седово нет… После 23:00 все в Седово выключается. Нет магазинов, ничего не работает. А так как люди на отдыхе себе часто позволяют выпить, то под действием алкоголя могут и СОБР кирпичами забросать, и машины их на х*р спалить. Это дело времени. Просто местному командиру СОБР видимо наплевать на всех».

За його словами, злість людей досягла піку, тому зброя бойовикам не допоможе: «Вас там пара сотен на все Седово, а отдыхающих сто тысяч. Тут, я вам скажу, никакой автомат не поможет… В ж*пу автомат им же и засунут. Такую ситуацию нельзя спускать на тормозах».


Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...