Автомобілістам на замітку: Як не втрапити в ДТП під час ожеледиці, - експерт

Керуючи авто під час ожеледиці, потрібно враховувати кут повороту, покриття і швидкість руху машини.

Ілюстрація: 112.ua

Старший інструктор центру контраварійної підготовки "Альфа-Щит" Сергій Гільов розповів про те, безпечно керувати автомобілем під час ожеледиці, повідомляють Патріоти України.

За словами Сергія, при повороті на слизькій дорозі потрібно враховувати кут, покриття і швидкість руху машини. Якщо крутити кермо різко - авто посковзнеться, якщо сильно повернути - вилетить на зустрічну смугу.

"Щоб не повернути занадто круто, можна вивернути кермо у протилежний від повороту бік, а потім знову в поворот. Це правильно, хоча психологічно людині важко повернути кермо праворуч при лівому повороті і навпаки", - зазначив експерт.

Віт також додав, що більшість водіїв повертають неправильно, бо гальмують і крутять кермо одночасно. Потрібно натомість гальмувати перед поворотом - і відпускати гальма при повороті керма. Інакше виникає подвійне навантаження на автомобіль.

"Якщо поворот виявився крутішим, ніж здавалося, швидкість можна зменшити у повороті. Але машина при цьому може почати ковзати, тоді потрібно відпустити гальма і спробувати пригальмувати знову. Так продовжувати, доки швидкість не впаде до необхідної".

На крутому повороті, особливо на слизькій дорозі, автомобіль може посковзнутися від перекосу керма. Тоді необхідно зменшити кут повороту, радить інструктор.

Нагадаємо, синоптики попередили українців про "сніжну небезпеку".

Мін’юст США висунув звинувачення проти Дерипаски: Російському олігарху загрожує до 20 років ув'язнення

п’ятниця, 30 вересень 2022, 7:43

Російський олігарх Дерипаска отримав офіційні звинувачення від США. Дерипаска захотів, щоб його власні діти попри санкції народжувались у США та разом зі спільницями організував для цього цілу схему . Російський олігарх Олег Дерипаска може отримати у...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...