Так, календар 2017 року співпадає з тим, який був актуальним століття тому, але за новим стилем. Згодом Ложкін зазначив, що різниця між юліанським і григоріанським календарями становила в 1917 році 13 днів. А користуватися ним можна тому, що юліанський календар 1917 року збігся з григоріанським 2017 року.
Дійсно, числа і дні, якщо порівняти календарі, співпадають. Відрізняються лише дати деяких церковних свят – наприклад, Великодня, а також відчутні сучасні – 8 березня, менша кількість вихідних на травневі свята й інше.
"Так, юліанський календар. І не тільки інші свята. Погляньте на 1 січня 1917 року. День неділя. І в цьому році була неділя. У лютому цього року 28 днів. І в 1917 році теж 28 днів. Календар 2017 року співпадає з календарем 1905 року. А григоріанський календар 1917 року – з календарем 2001 року. Висновок: юліанський календар 1917 року повністю збігається з григоріанським календарем 2017 року", – написав один із коментаторів.
Зазначимо, що деякі з користувачів назвали цей календар фейком. Проте більшість вражені від можливості користуватися "раритетом".
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...