Так, календар 2017 року співпадає з тим, який був актуальним століття тому, але за новим стилем. Згодом Ложкін зазначив, що різниця між юліанським і григоріанським календарями становила в 1917 році 13 днів. А користуватися ним можна тому, що юліанський календар 1917 року збігся з григоріанським 2017 року.
Дійсно, числа і дні, якщо порівняти календарі, співпадають. Відрізняються лише дати деяких церковних свят – наприклад, Великодня, а також відчутні сучасні – 8 березня, менша кількість вихідних на травневі свята й інше.
"Так, юліанський календар. І не тільки інші свята. Погляньте на 1 січня 1917 року. День неділя. І в цьому році була неділя. У лютому цього року 28 днів. І в 1917 році теж 28 днів. Календар 2017 року співпадає з календарем 1905 року. А григоріанський календар 1917 року – з календарем 2001 року. Висновок: юліанський календар 1917 року повністю збігається з григоріанським календарем 2017 року", – написав один із коментаторів.
Зазначимо, що деякі з користувачів назвали цей календар фейком. Проте більшість вражені від можливості користуватися "раритетом".
Проєкт «Контракт 18-24», який передбачає одноразову виплату військовослужбовцям у розмірі одного мільйона гривень, викликає чимало запитань серед самих військових. Один із бійців батальйону «Айдар» повідомив, що попри те, що повністю підпадає під усі к...
Боксеру Василю Ломаченку не знайшлось місця в оновленому рейтингу найкращих боксерів світу в легкій вазі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт журналу The Ring. Чемпіон IBF (Міжнародної боксерської федерації) та IBO (Міжнародної бо...