
У мережі з'явилася інформація про те, що ще у вересні минулого року на Донбасі був «прибраний» ще один бойовик. Ним виявився кадровий російський військовий на прізвисько Томас. Він був командиром взводу розвідки «ЛНР». Про це розповів блогер Necro Mancer в своєму мікроблозі Twitter, передають Патріоти України.

Терористи в своїх акаунтах пишуть, що Томас загинув «захищаючи їх від бандерівської чуми». Зараз відомо, що даний громадянин Росії приїхав воювати на Донбас з міста Сальська, яке знаходиться в Ростовській області.

На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...