"Батьківщина завжди одна": В окупованому Красному Лучі розклеїли патріотичні листівки (фото)

Патріоти на підконтрольній бойовикам "ЛНР" території звернулися таким чином до зрадників, з чиєї вини на Луганщину прийшов "руский мір".

Патріоти з Красного Луча розклеїли проукраїнські листівки. Фото: Соцмережі.

Минулої ночі в Красному Лучі, який знаходиться під контролем бойовиків «ЛНР», невідомі розклеїли листівки на підтримку України. Про це повідомляють місцеві жителі, які виклали фотографії листівок в соціальних мережах, інформують Патріоти України.

«Можна не погоджуватися з владою, але це не привід зраджувати свою країну. Влада змінюється, а Батьківщина завжди одна»- йдеться в тексті листівок.

Хто з жінок заробляв більше за чоловіків у СРСР - які професії були престижними

понеділок, 27 травень 2024, 17:58

Міф про тотальну рівність в СРСР давно розвінчано. Попри те, що на аналогічних посадах жінки та чоловіки, як правило, отримували однакову зарплатню, існували інші статеві розділення. Однак деякі так звані більш жіночі роботи, іноді дозволяли заробити н...

В Україні вперше тестують 5G: Стало відомо, який мобільний оператор надає послугу

понеділок, 27 травень 2024, 17:30

В Україні вперше в тестовому режимі запустили 5G, зокрема впроваджує нові технології мобільний оператор Vodafone. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. "Інноваційний центр Промприлад в Івано-Франківську,...