Батьки, будьте пильними: У Києві педофіл влаштував полювання на дітлахів у закладі позашкільної освіти

Коли покидьок бачив дитину, яку не зустрічали батьки, то просив жертву про допомогу.

Педофіл намагався викрасти хлопчика. Фото: скріншот з відео.

У середу, 12 грудня, в соцмережах з'явилося відео, як невідомий чоловік викрадає дитину. Відео розповсюдила мама восьмирічного хлопчика, якого дивом вдалося врятувати з рук педофіла. Інцидент стався ще 8 грудня, передають Патріоти України.

Як з'ясувалося, збоченець підстерігав жертв біля технічної студії, куди діти ходять займатися в гуртках. Коли він бачив дитину, яку не зустрічали батьки, то просив її про допомогу. Цього разу він сказав хлопчикові: «Мені на "Айпаді" потрібно з документами попрацювати, чи не підкажеш, де тут тихе місце?» Не дивлячись на те що дитина не знала, що підказати, невідомий взяв його за руку і повів шукати «тихе місце». На відео видно, як чоловік намагається відкрити двері в під'їздах і підвалах, щоб завести туди хлопчика.

Як вдалося врятувати дитину, жінка розповіла в Facebook: «Мы своего ребенка (8 лет) с мобильным телефоном отпускаем самостоятельно на кружки, если это в соседних домах и не нужно переходить дорогу. Это была суббота, 15:30 (був на «Винахiднику» - ред.), на Гмыри (вулиця в Дарницькому районі). Ребенок обычно задерживается на занятиях по робототехнике (вечером мы его всегда забирали). Если занятие днем, то сам идет домой. Мы всегда ему звоним: «Мама, я скоро буду, еще поиграюсь». Поэтому я не волновалась. Перезвонив второй раз, сынок сказал, что идет домой.

Когда он дома не появился, я позвонила снова и, слава богу, вовремя! Повезло, что ребенок снял трубку и вообще, что ее не отобрали! И тут фраза: «Мама, мы с дядей ищем тихое место». У меня от этой фразы ноги подкосились, я так орала в трубку — убегай быстро, тебя хотят украсть!!! И сама побежала из своей кондитерской за малым! От страха сердце вылетало. Слава богу, все обошлось — ребенок убежал обратно на «Винахiдник», и я его со своими слезами и истерикой забрала. Конечно, он был в шоке! Ведь он не понимал, что с ним могло случиться! Сейчас мы по всем заведениям снимаем показания камер — нужно лицо этого гада!"

В Україні почали блокувати пенсії навіть за копійчані комунальні борги: Що робити пенсіонерам

неділя, 4 червень 2023, 8:30

В Україні банки за комунальні борги, які можуть значно зрости з червня поточного року у зв'язку з підвищенням, блокують навіть пенсійні рахунки своїх клієнтів. Але, як пояснюють у самих банках, на час воєнного стану пенсійний рахунок має бути захищений...

Краще з ними не зв’язуватись: ТОП-3 автомобілі, які найчастіше намагаються продати власники

неділя, 4 червень 2023, 7:37

Купуючи машину на вторинному ринку, автовласник намагається прорахувати всі ризики, щоб убезпечити себе на більш тривалий час від поломок та дорогих ремонтів, передають Патріоти України. Експерти, які вивчають автомобільний ринок, наперед знають, які ...