Батьки, будьте пильними: У Києві педофіл влаштував полювання на дітлахів у закладі позашкільної освіти

Коли покидьок бачив дитину, яку не зустрічали батьки, то просив жертву про допомогу.

Педофіл намагався викрасти хлопчика. Фото: скріншот з відео.

У середу, 12 грудня, в соцмережах з'явилося відео, як невідомий чоловік викрадає дитину. Відео розповсюдила мама восьмирічного хлопчика, якого дивом вдалося врятувати з рук педофіла. Інцидент стався ще 8 грудня, передають Патріоти України.

Як з'ясувалося, збоченець підстерігав жертв біля технічної студії, куди діти ходять займатися в гуртках. Коли він бачив дитину, яку не зустрічали батьки, то просив її про допомогу. Цього разу він сказав хлопчикові: «Мені на "Айпаді" потрібно з документами попрацювати, чи не підкажеш, де тут тихе місце?» Не дивлячись на те що дитина не знала, що підказати, невідомий взяв його за руку і повів шукати «тихе місце». На відео видно, як чоловік намагається відкрити двері в під'їздах і підвалах, щоб завести туди хлопчика.

Як вдалося врятувати дитину, жінка розповіла в Facebook: «Мы своего ребенка (8 лет) с мобильным телефоном отпускаем самостоятельно на кружки, если это в соседних домах и не нужно переходить дорогу. Это была суббота, 15:30 (був на «Винахiднику» - ред.), на Гмыри (вулиця в Дарницькому районі). Ребенок обычно задерживается на занятиях по робототехнике (вечером мы его всегда забирали). Если занятие днем, то сам идет домой. Мы всегда ему звоним: «Мама, я скоро буду, еще поиграюсь». Поэтому я не волновалась. Перезвонив второй раз, сынок сказал, что идет домой.

Когда он дома не появился, я позвонила снова и, слава богу, вовремя! Повезло, что ребенок снял трубку и вообще, что ее не отобрали! И тут фраза: «Мама, мы с дядей ищем тихое место». У меня от этой фразы ноги подкосились, я так орала в трубку — убегай быстро, тебя хотят украсть!!! И сама побежала из своей кондитерской за малым! От страха сердце вылетало. Слава богу, все обошлось — ребенок убежал обратно на «Винахiдник», и я его со своими слезами и истерикой забрала. Конечно, он был в шоке! Ведь он не понимал, что с ним могло случиться! Сейчас мы по всем заведениям снимаем показания камер — нужно лицо этого гада!"

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...

Вчені з'ясували, у кого з чоловіків більше шансів жити довше за жінок

понеділок, 8 серпень 2022, 10:53

Чоловіки, які щасливі у шлюбі та здобули вищу освіту, мають більше шансів пережити жінок, передають Патріоти України. Такого висновку дійшли данські вчені. Вони використовували особливий статистичний підхід – статистику "виживання" – вивчення статевих...