"Бендеровка из Мухосранска": У Києві на відомого волонтера напали через українську мову

У Солом'янському районі Києва в тролейбусі № 3 за мовчазної бездіяльності пасажирів жінку обізвали «бендеровкой» і намагалися застосувати проти неї силу.

Марія Берлінська. Фото: соцмережі.

Відома учасниця АТО і волонтер, фахівець з аеророзвідки Марія Берлінська зіткнулася з побутовим хамством в транспорті через українську мову, передають Патріоти України.

У Солом'янському районі Києва в тролейбусі № 3 за мовчазної бездіяльності пасажирів жінку обізвали «бендеровкой» і намагалися застосувати силу. Подробицями неприємного інциденту Берлінська поділилася на своїй сторінці в Facebook.

За словами волонтера, п'яний пасажир причепився до неї, почувши українську мову. Після мату і хамських висловлювань на адресу Берлінської чоловік спробував вибити у неї з рук телефон, а потім - вдарити по обличчю.

Вгамувати грубіяна вдалося тільки на зупинці за допомогою юнака в камуфляжі. Нахабний громадянин втік, але Берлінська встигла його сфотографувати.


Життя українців стане коротшим: Еколог розповів, як обстріли впливають на воду, повітря й ґрунти

неділя, 22 травень 2022, 16:13

Бойові дії на території України псують повітря, забруднюють водойми, знищують врожаї і в довгостроковій перспективі нанесуть колосальних збитків екосистемі всієї Східної Європи, а українцям скоротять життя. Окрім зруйнованих міст та перерваних життів н...

"Неоплачені оренди залів після концертів, виступ за опозиційну партію...": Melovin нагадав Ірині Федишин, чому вона не має права засуджувати інших

неділя, 22 травень 2022, 16:00

В інтерв'ю Славі Дьоміну Меловін розповів, що порадив би тим українським артистам, у репертуарі яких переважають пісні російською мовою, передають Патріоти України. «Я думаю, що пісні можна було б і перекласти й не співати російською. Загалом зараз у м...