Безкоштовний Wi-Fi може бути тільки в...: У Британії провайдер зобов'язав 20 тисяч осіб прибирати туалети

Навряд чи провайдер буде залучати користувачів до всіх робіт, передбачених контрактом, але це точно має стати сигналом для них читати угоди.

У Британії провайдер пожартував з отримувачами безкоштовного Wi-Fi. Фото: Cision.Провайдер із Британії Purple пожартував над своїми споживачами, щоб продемонструвати відсутність у них обізнаності про те, що вони отримують, підписуючи угоду користувача на доступ до безкоштовного Wi-Fi, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Провайдер додав в умови угоди додатковий пункт "Громадські роботи". Таким чином, на розсуд провайдера, користувача можуть залучити до 1000 годин громадських робіт, а саме: прибирання парків від відходів тварин, обіймів бездомних кішок і собак, чищення каналізаційних завалів, чищення переносних туалетів на фестивалях, розфарбування панцирів равликів і зішкрібання жувальних гумок із асфальту.

Провайдер навряд чи буде залучати користувачів до всіх цих робіт, однак там вважають, що підняли важливу проблему. За словами виконавчого директора компанії Гевіна Уілдона, користувачі повинні читати умови, коли підписують угоду на доступ до мережі.

Прийом розкрив "тривожно низький" рівень користувачів, а точніше - всього одна людина.

Зняв частину скальпу, пошкодив обличчя і прокусив око: На Херсонщині собака пошматував господиню

четвер, 13 серпень 2020, 13:45

У хірургічному відділенні жінку відразу прооперували та наклали чимало швів. У селищі Кіндійка Херсонської області собака накинувся на господиню, зняв з її голови частину скальпу, пошкодив обличчя та прокусив око, передають Патріоти України. Як повідом...

Добрий, ніколи не бився та усім допомагав: Про підозрюваного у вбивстві дівчинки на Київщині розповіли в школі (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 13:15

Хлопець раніше навчався в одній школі із вбитою дівчинкою. Сусіди та співробітники школи, де вчився 15-річний підозрюваний у вбивстві 12-річної Софії Недобой на Київщині, запевнили, що хлопець був неконфліктним та добрим. Цьогоріч він закінчив 9 клас і...