Безкоштовний Wi-Fi може бути тільки в...: У Британії провайдер зобов'язав 20 тисяч осіб прибирати туалети

Навряд чи провайдер буде залучати користувачів до всіх робіт, передбачених контрактом, але це точно має стати сигналом для них читати угоди.

У Британії провайдер пожартував з отримувачами безкоштовного Wi-Fi. Фото: Cision.Провайдер із Британії Purple пожартував над своїми споживачами, щоб продемонструвати відсутність у них обізнаності про те, що вони отримують, підписуючи угоду користувача на доступ до безкоштовного Wi-Fi, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Провайдер додав в умови угоди додатковий пункт "Громадські роботи". Таким чином, на розсуд провайдера, користувача можуть залучити до 1000 годин громадських робіт, а саме: прибирання парків від відходів тварин, обіймів бездомних кішок і собак, чищення каналізаційних завалів, чищення переносних туалетів на фестивалях, розфарбування панцирів равликів і зішкрібання жувальних гумок із асфальту.

Провайдер навряд чи буде залучати користувачів до всіх цих робіт, однак там вважають, що підняли важливу проблему. За словами виконавчого директора компанії Гевіна Уілдона, користувачі повинні читати умови, коли підписують угоду на доступ до мережі.

Прийом розкрив "тривожно низький" рівень користувачів, а точніше - всього одна людина.

"Я поважаю Мирона Богдановича і люблю": Ярославський прокоментував майбутню співпрацю з Маркевичем

середа, 27 жовтень 2021, 11:45

Президент "Металіста" Олександр Ярославський розповів, чи можливе повернення в клуб колишнього головного тренера Мирона Маркевича, передають Патріоти України. . "Некоректно обговорювати повернення Маркевича, коли є головний тренер Кучер. Повернення в ...

Якщо є нервозність і неспокійний сон: Лікар розповіла, якого елемента не вистачає організму

середа, 27 жовтень 2021, 11:28

Важливість магнію важко переоцінити. Це один з основних макроелементів, який необхідний кісткам, зв'язкам, печінці, м'язовій тканині, серцево-судинній і нервовій системам, передають Патріоти України. Як пов'язані дефіцит магнію та інсулінорезистентніст...