"Б'є - значить любить": У мережі спалахнув скандал через новий ресторан у Києві

Українців обурило відкриття закладу, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо.

Власники закладу чомусь уявляють любов саме так. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі викликало бурхливе обговорення відкриття нового ресторану в Києві, в якому клієнтам пропонують влаштувати сімейну бійку, передають Патріоти України.

"Б'є - значить любить", - говорять в Україні, і це про наш сімейний ресторан. Ми - перший заклад, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо. Дати ляпас, смикнути за одяг, вилити чай в обличчя, дати стусана - це все можна зробити у нас і не чекати закінчення вечері", - повідомляють власники закладу.

У користувачів це оголошення викликало негативну реакцію. "Проблема насильства в сім'ях у нас є, але її нібито немає. Всі роблять вигляд, що все ок, проблеми не існує. Тобто вона існує, але про це не говорять. І потім з'являються такі кабаки. Тут немає проблеми. А значить це весело. І можна тему експлуатувати", - написав на своїй сторінці в Facebook Антон Ходза.

Користувачі підтримали його обурення. "Я собі уявляю: пішли, коханий, відпочинемо після напруженого тижня, даси мені в пику, а я тобі подряпаю ніс..." - пишуть у коментарях.


В Україні суттєво похолодає: Синоптик розповів, коли чекати на зниження температури

понеділок, 22 липень 2024, 22:40

Перші дві декади липня були в Україні аномально спекотними. Синоптичні умови над Європою почали змінюватися вже 19 липня і в регіонах сталося відчутне зниження температури. Про розповів синоптик Ігор Кібальчич в коментарі "Телеграфу", передають Патріо...

Тарифи на електроенергію зміниться? Ось коли в Україні може знову здорожчати світло

понеділок, 22 липень 2024, 21:40

Тариф на електроенергію не переглядатиметься до 1 травня наступного року. Про це йдеться у відповіді міністра енергетики України Германа Галущенка на запит нардепа Олексія Кучеренка, передають Патріоти України. "Ціна на електричну енергію для побутови...