"Б'є - значить любить": У мережі спалахнув скандал через новий ресторан у Києві

Українців обурило відкриття закладу, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо.

Власники закладу чомусь уявляють любов саме так. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі викликало бурхливе обговорення відкриття нового ресторану в Києві, в якому клієнтам пропонують влаштувати сімейну бійку, передають Патріоти України.

"Б'є - значить любить", - говорять в Україні, і це про наш сімейний ресторан. Ми - перший заклад, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо. Дати ляпас, смикнути за одяг, вилити чай в обличчя, дати стусана - це все можна зробити у нас і не чекати закінчення вечері", - повідомляють власники закладу.

У користувачів це оголошення викликало негативну реакцію. "Проблема насильства в сім'ях у нас є, але її нібито немає. Всі роблять вигляд, що все ок, проблеми не існує. Тобто вона існує, але про це не говорять. І потім з'являються такі кабаки. Тут немає проблеми. А значить це весело. І можна тему експлуатувати", - написав на своїй сторінці в Facebook Антон Ходза.

Користувачі підтримали його обурення. "Я собі уявляю: пішли, коханий, відпочинемо після напруженого тижня, даси мені в пику, а я тобі подряпаю ніс..." - пишуть у коментарях.


В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...