"Б'є - значить любить": У мережі спалахнув скандал через новий ресторан у Києві

Українців обурило відкриття закладу, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо.

Власники закладу чомусь уявляють любов саме так. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі викликало бурхливе обговорення відкриття нового ресторану в Києві, в якому клієнтам пропонують влаштувати сімейну бійку, передають Патріоти України.

"Б'є - значить любить", - говорять в Україні, і це про наш сімейний ресторан. Ми - перший заклад, де сімейним парам можна з'ясовувати стосунки на очах у всіх і навіть битися, коли слів недостатньо. Дати ляпас, смикнути за одяг, вилити чай в обличчя, дати стусана - це все можна зробити у нас і не чекати закінчення вечері", - повідомляють власники закладу.

У користувачів це оголошення викликало негативну реакцію. "Проблема насильства в сім'ях у нас є, але її нібито немає. Всі роблять вигляд, що все ок, проблеми не існує. Тобто вона існує, але про це не говорять. І потім з'являються такі кабаки. Тут немає проблеми. А значить це весело. І можна тему експлуатувати", - написав на своїй сторінці в Facebook Антон Ходза.

Користувачі підтримали його обурення. "Я собі уявляю: пішли, коханий, відпочинемо після напруженого тижня, даси мені в пику, а я тобі подряпаю ніс..." - пишуть у коментарях.


"Замість якісного лікування - ампутація кінцівок": В окупованому Маріуполі спортсмен залишився без ніг

вівторок, 5 липень 2022, 7:12

В окупованому росіянами Маріуполі не вистачає ліків. Через це місцеві жителі не отримують достатніх медичних послуг, іноді навіть позбуваються кінцівок. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, передають Патріоти України. Жителі окупо...

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...