Б'є в точку, в антипатріотизм: Тіна Кароль розкритикувала представника Білорусі на "Євробаченні"

Як відомо, український виконавець Alekseev став першим артистом без білоруського коріння, який представив Білорусь на пісенному конкурсі.

Тіна Кароль. Фото:edinstvennaya.ua

Артистка Тіна Кароль розкритикувала участь співака Alekseev у Євробаченні-2018. Її обурило, що Білорусь представляв не білорус, передають Патріоти України.

"Для цього є громадяни Білорусі, щоб представити свою країну. Навіть якби вони не потрапили до фіналу. Якби Алексєєв прийняв громадянство, це був би вибір - я хочу бути білорусом. Але тут вийшла підміна понять. Дійсно, Білорусь мав представляти артист з білоруським паспортом. Це важливо для представлення країни", - сказала співачка в інтерв'ю.

"Ми у своїй країні, в Україні, навчилися говорити те, що думаємо. Ми не боїмося і не ховаємося. Зараз я говорю те, що думаю", - зазначила вона.

Варто нагадати, що український виконавець Alekseev став першим артистом без білоруського коріння, який представив Білорусь на Євробаченні. Він виступав у першому півфіналі і далі не пройшов.

Джерело: kp.by

Хіти тижня. Біснування скреп: Скандальна Більченко переписала відомий вірш про Майдан на російський лад

п’ятниця, 26 лютий 2021, 3:00

Крім того, професорка дозволила собі дорікати матерям загиблих українських Героїв, а також активістам Майдану, яким вдалося вижити в дні розстрілів. Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко пере...

Хіти тижня. "Не розуміли, куди кожен день зникає туалетний папір": Як росіяни відпочили в Туреччині та привселюдно зганьбились

п’ятниця, 26 лютий 2021, 2:00

Подружжя з Сургута в момент виїзду з одного готелю Туреччини спробувала вивезти в своєму багажі капці, 14 мотків туалетного паперу, рушники, халати, 5 літрів «Бейліз», різні фрукти, повідомляють Патріоти України. Співробітники готелю в Аланії весь тижд...