Б'є в точку, в антипатріотизм: Тіна Кароль розкритикувала представника Білорусі на "Євробаченні"

Як відомо, український виконавець Alekseev став першим артистом без білоруського коріння, який представив Білорусь на пісенному конкурсі.

Тіна Кароль. Фото:edinstvennaya.ua

Артистка Тіна Кароль розкритикувала участь співака Alekseev у Євробаченні-2018. Її обурило, що Білорусь представляв не білорус, передають Патріоти України.

"Для цього є громадяни Білорусі, щоб представити свою країну. Навіть якби вони не потрапили до фіналу. Якби Алексєєв прийняв громадянство, це був би вибір - я хочу бути білорусом. Але тут вийшла підміна понять. Дійсно, Білорусь мав представляти артист з білоруським паспортом. Це важливо для представлення країни", - сказала співачка в інтерв'ю.

"Ми у своїй країні, в Україні, навчилися говорити те, що думаємо. Ми не боїмося і не ховаємося. Зараз я говорю те, що думаю", - зазначила вона.

Варто нагадати, що український виконавець Alekseev став першим артистом без білоруського коріння, який представив Білорусь на Євробаченні. Він виступав у першому півфіналі і далі не пройшов.

Джерело: kp.by

"Я поважаю Мирона Богдановича і люблю": Ярославський прокоментував майбутню співпрацю з Маркевичем

середа, 27 жовтень 2021, 11:45

Президент "Металіста" Олександр Ярославський розповів, чи можливе повернення в клуб колишнього головного тренера Мирона Маркевича, передають Патріоти України. . "Некоректно обговорювати повернення Маркевича, коли є головний тренер Кучер. Повернення в ...

Якщо є нервозність і неспокійний сон: Лікар розповіла, якого елемента не вистачає організму

середа, 27 жовтень 2021, 11:28

Важливість магнію важко переоцінити. Це один з основних макроелементів, який необхідний кісткам, зв'язкам, печінці, м'язовій тканині, серцево-судинній і нервовій системам, передають Патріоти України. Як пов'язані дефіцит магнію та інсулінорезистентніст...