Біля Верховної Ради чоловік вчинив самогубство (відео)

Нещасний загинув прямо на місці, незважаючи на зусилля медиків.

Чоловік стрибнув із естакади. Фото: скріншот з відео.

У Києві ввечері 4 червня чоловік вчинив самогубство біля будівлі парламенту, зістрибнувши із естакади, що веде до вертолітного майданчика. Про це повідомляє Informator.ua, передають Патріоти України.

Зістрибнувши, чоловік одразу ж потрапив на дорогу під колеса автомобіля Volkswagen. Тому медикам врятувати його не вдалося, чоловік загинув на місці. Йому було приблизно 35 років.

На естакаді, звідки він стрибнув, знайшли рюкзак з документами. Наразі поліція встановлює причини інциденту.

Хіти тижня. Серце - не камінь: Пенсіонерка померла, побачивши мертвого сина (фото 16+)

понеділок, 25 червень 2018, 19:30

47-річний чоловік з інвалідністю вкоротив собі віку. Такого не витримала його 77-річна мати, яка померла від серцевого нападу. Трагедія сталася в селі Благодатне, Широківського району, Дніпропетровської області. 47-річний місцевий житель довгий час пер...

Карма? - Росія зазнала принизливої поразки від карликової держави на ЧС-2018

понеділок, 25 червень 2018, 19:18

​Після цієї перемоги уругвайці фінішували на першому місці у групі. - Їхня збірна виграла група A на Чемпіонаті світу 2018 року з футболу. Збірна Росії з ганьбою пролізла у 1/8 фіналу домашнього чемпіонату світу з футболу. У третьому поєдинку представн...