Білим по білому - українська вишивка на стінах у Токіо: Архітектор з Одеси українізував відому вежу в Японії (фото)

Володимир Дерезніченко, український архітектор, спроектував дизайн квартири-капсули в японській вежі Нагакін.

Вежа Нагакін у Токіо

Український архітектор Володимир Дерезніченко спроектував дизайн квартири-капсули в японській вежі Нагакін, повідомляють Патріоти України.

На стінах помешкання у Токіо з'явилась українська вишивка. Архітектор з Одеси, який зараз навчається в Японії, сам зголосився взяти участь у реновації однієї з квартир-капсул у відомій токійській вежі.

Тепер проект завершений, і в капсулу, з якою працював Володимир (японські друзі і колеги звуть його Теншян, так як вимовляти ім'я Володимир для них непросто), вчора вже вселився перший житель, який орендував її. Крім оновлення та реновації дизайну інтер'єру капсули там були проведені і будівельно-ремонтні роботи - заміна комунікацій, оздоблення і так далі.

Вежа Накагін, вид зовніВ інтерв'ю виданню "Маяк" Дерезніченко розповів, що аби бути ближчим до проекту, над яким працював, орендував сусідню капсулу в цій же будівлі. У якості одного із дизайнерських рішень у капсулі митець вирішив використати українську вишивку.

Білим по білому український орнамент елегантно прикрашає одну зі стін футуристичного житла в серці Японії.

Візерунок буквально вишивали на цупкій лляній тканині, якою згодом "утеплили" стіну.

За словами архітектора, у самій вишивці, окрім українського, закладений ще й японський код. Адже, самі хрестики символізують такі важливі для японців поняття, як гора Фудзі чи сакура. Вони зашифровані всередині вишивки.

Сам дизайн інтер'єру кімнати є доволі мінімалістичним, у ньому лише найнеобхідніше: ліжко, робочий стіл і вмонтовані меблі.

Чим відома вежа Нагакін у Токіо?

Це унікальна будівля, спроектована і зведена японським архітектором Кісі Курокава у 1970-72 роках. На двох бетонних вежах-підставках зведені 11 і 13 поверхів, закріплені 140 модулів-капсул, які є окремими квартирами або офісами.

Будівля є яскравим зразком японського метаболізму, архітектурного стилю, що виник після Другої світової і символізує спрямованість Японії в технологічне майбутнє.

Джерело: Маяк

Олігарха заскочили "тепленьким" у "негліже": СБУ нагрянула до Коломойського додому через вкрадені 40 млрд

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки проводять обшук вдома в олігарха Ігора Коломойського, повідомляє "Українська правда" з посиланням на своє джерело в правоохоронних органах . Розслідування стосується махінацій навколо "Укртатнафти"...

Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...