Білим по білому - українська вишивка на стінах у Токіо: Архітектор з Одеси українізував відому вежу в Японії (фото)

Володимир Дерезніченко, український архітектор, спроектував дизайн квартири-капсули в японській вежі Нагакін.

Вежа Нагакін у Токіо

Український архітектор Володимир Дерезніченко спроектував дизайн квартири-капсули в японській вежі Нагакін, повідомляють Патріоти України.

На стінах помешкання у Токіо з'явилась українська вишивка. Архітектор з Одеси, який зараз навчається в Японії, сам зголосився взяти участь у реновації однієї з квартир-капсул у відомій токійській вежі.

Тепер проект завершений, і в капсулу, з якою працював Володимир (японські друзі і колеги звуть його Теншян, так як вимовляти ім'я Володимир для них непросто), вчора вже вселився перший житель, який орендував її. Крім оновлення та реновації дизайну інтер'єру капсули там були проведені і будівельно-ремонтні роботи - заміна комунікацій, оздоблення і так далі.

Вежа Накагін, вид зовніВ інтерв'ю виданню "Маяк" Дерезніченко розповів, що аби бути ближчим до проекту, над яким працював, орендував сусідню капсулу в цій же будівлі. У якості одного із дизайнерських рішень у капсулі митець вирішив використати українську вишивку.

Білим по білому український орнамент елегантно прикрашає одну зі стін футуристичного житла в серці Японії.

Візерунок буквально вишивали на цупкій лляній тканині, якою згодом "утеплили" стіну.

За словами архітектора, у самій вишивці, окрім українського, закладений ще й японський код. Адже, самі хрестики символізують такі важливі для японців поняття, як гора Фудзі чи сакура. Вони зашифровані всередині вишивки.

Сам дизайн інтер'єру кімнати є доволі мінімалістичним, у ньому лише найнеобхідніше: ліжко, робочий стіл і вмонтовані меблі.

Чим відома вежа Нагакін у Токіо?

Це унікальна будівля, спроектована і зведена японським архітектором Кісі Курокава у 1970-72 роках. На двох бетонних вежах-підставках зведені 11 і 13 поверхів, закріплені 140 модулів-капсул, які є окремими квартирами або офісами.

Будівля є яскравим зразком японського метаболізму, архітектурного стилю, що виник після Другої світової і символізує спрямованість Японії в технологічне майбутнє.

Джерело: Маяк

"Поліція не хоче саджати вбивцю": Анонім у мережі розповів про обставини смерті 11-річного Максима з Якимівки

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:29

Перед камерою чоловік розповідає про обставини смерті дитини, а також про можливі причини вбивства тими ж підозрюваними 48-річної жінки, тіло якої було виявлено днями у Запорізькій області. На відео чоловік, обличчя якого закривають балаклава та темні ...

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...