"Біомаса, якій краще померти": У мережі розгорівся скандал навколо лікування поліцейського, який служив на Донбасі, у госпіталі МВС

Під час перебування в реанімації госпіталю хворому кололи препарати, які йому протипоказані, щоб він не кричав.

Госпіталь МВС у Києві. Ілюстрація:112 Україна

Мати тяжкохворого бійця батальйону "Миротворець" розповіла активістам про недбале ставлення до її сина в госпіталі МВС. Про це на своїй сторінці в Facebook пише Марина Ліліченко, інформують Патріоти України.

Як випливає з її допису, Сергій служив в зоні АТО, отримав важкі пошкодження головного мозку в аварії, яка сталася під час погоні за підозрюваним в 2015 році. Тепер Сергій насилу ходить, не говорить і кричить, від того що не може висловити свої думки.

Нещодавно у нього сталося загострення, виявили запалення легенів. За словами матері Сергія, під час перебування в реанімації госпіталю МВС йому кололи препарати, які йому протипоказані, щоб він не кричав.

"Мама Сергія зателефонувала мені і розповіла, що один з медичних ментовських чинуш в госпіталі сказав, що її син вже не потрібен державі, тому що він не може захищати батьківщину, а тому це просто біомаса, якій краще померти, на лікування витрачається купа грошей і їх сил", - з обуренням пише Ліліченко.

Також було опубліковано ім'я лікаря, який імовірно сказав таке матері хворого бійця.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...