"Біомаса, якій краще померти": У мережі розгорівся скандал навколо лікування поліцейського, який служив на Донбасі, у госпіталі МВС

Під час перебування в реанімації госпіталю хворому кололи препарати, які йому протипоказані, щоб він не кричав.

Госпіталь МВС у Києві. Ілюстрація:112 Україна

Мати тяжкохворого бійця батальйону "Миротворець" розповіла активістам про недбале ставлення до її сина в госпіталі МВС. Про це на своїй сторінці в Facebook пише Марина Ліліченко, інформують Патріоти України.

Як випливає з її допису, Сергій служив в зоні АТО, отримав важкі пошкодження головного мозку в аварії, яка сталася під час погоні за підозрюваним в 2015 році. Тепер Сергій насилу ходить, не говорить і кричить, від того що не може висловити свої думки.

Нещодавно у нього сталося загострення, виявили запалення легенів. За словами матері Сергія, під час перебування в реанімації госпіталю МВС йому кололи препарати, які йому протипоказані, щоб він не кричав.

"Мама Сергія зателефонувала мені і розповіла, що один з медичних ментовських чинуш в госпіталі сказав, що її син вже не потрібен державі, тому що він не може захищати батьківщину, а тому це просто біомаса, якій краще померти, на лікування витрачається купа грошей і їх сил", - з обуренням пише Ліліченко.

Також було опубліковано ім'я лікаря, який імовірно сказав таке матері хворого бійця.

Хіти тижня. Не дайте себе обдурити: Шахраї вигадали нову схему із банківськими картками

понеділок, 9 грудень 2019, 2:00

Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії. Шахраї придумали ще один спосіб розкрадання грошей з банківських карт. Вони, нібито, випадково забувають карту в банкоматі і просять її витягнути того, хто опинився поряд. Після того шахрай перевіряє...

Хіти тижня. З м'ячем би так управлявся: У Німеччині футболіст однієї з команд не залишив судді шансів на "виживання" (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 1:00

А могли і посадити за побиття судді в полі, прецеденти є. У Німеччині футболіст аматорської команди показав майже професійні боксерські навички по відношенню до судді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. Згідно з інформацією д...