
Начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін розповів про те, що 22 листопада на окупованому Донбасі був важко поранений український розвідник з позивним "Павук". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.
За словами Аброськіна, "Павука" поранили в боях під Маріуполем, і наразі він перебуває в реанімації. Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати йому життя. Начальник поліції в Донецькій області зазначив, що "Павук" брав активну участь у подіях на Майдані, був у "Правому секторі". Потім він воював на Донбасі, спочатку як доброволець, а потім у лавах ЗСУ.
Аброськін розповів про те, як "Павук" разом з товаришем взяв у полон вісьмох бойовиків так званої "ДНР". За словами поліцейського, за це розвідник був представлений до державної нагороди, але все ще не отримав її. "Він — один з кращих і один з небагатьох, з ким би я пішов у розвідку. Він повинен жити", — підсумовує Аброськін.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...