
Синьо-жовтий національний прапор України і червоно-чорний прапор ОУН в окупованому Донецьку вивісили звичайні громадяни, які чекають повернення України. Про це в ефірі програми "Грані війни" на ObozTV розповів боєць-доброволець з Донецької області Віталій Овчаренко, передають Патріоти України.
"Хочу підкреслити, що червоно-чорний прапор розмістили не якісь націоналісти, а звичайні люди. Знаєте, росіяни довели до того, що вже і в Донецьку нормально ставляться до червоно-чорного прапора і бачать в ньому символ боротьби, як було на Західній Україна в 30-ті роки. Так що можна їм за це "подякувати", - зазначив він.
За його словами, таких людей в Донецьку залишилося досить багато. "Не буду говорити, скільки їх там, але скажу, що значно більше, ніж росіяни собі думають і навіть більше, ніж українці думають. Є люди, які чекають повернення туди України", - констатував учасник АТО.
При цьому Овчаренко розкритикував заклики деяких політиків до широкої амністії учасників незаконних збройних формувань. "Якщо деякі політики говорять, що цих колаборантів потрібно амністувати, бо не буде на кого спертися у владних структурах після звільнення, то це - брехня і маніпуляція. Є купа патріотів, які живуть в окупації, і є купа патріотів, які збираються повернутися на Донбас після звільнення. На них треба спиратися", - резюмував він.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...