Боєць АТО з Донецька розповів, хто вивісив "прапор Бандери" під носом у ватажків "ДНР"

Патріотів на окупованих територіях залишилося більше, ніж хотілося би росіянам.

Віталій Овчаренко. Фото: Громадське ТБ.

Синьо-жовтий національний прапор України і червоно-чорний прапор ОУН в окупованому Донецьку вивісили звичайні громадяни, які чекають повернення України. Про це в ефірі програми "Грані війни" на ObozTV розповів боєць-доброволець з Донецької області Віталій Овчаренко, передають Патріоти України.

"Хочу підкреслити, що червоно-чорний прапор розмістили не якісь націоналісти, а звичайні люди. Знаєте, росіяни довели до того, що вже і в Донецьку нормально ставляться до червоно-чорного прапора і бачать в ньому символ боротьби, як було на Західній Україна в 30-ті роки. Так що можна їм за це "подякувати", - зазначив він.

За його словами, таких людей в Донецьку залишилося досить багато. "Не буду говорити, скільки їх там, але скажу, що значно більше, ніж росіяни собі думають і навіть більше, ніж українці думають. Є люди, які чекають повернення туди України", - констатував учасник АТО.

При цьому Овчаренко розкритикував заклики деяких політиків до широкої амністії учасників незаконних збройних формувань. "Якщо деякі політики говорять, що цих колаборантів потрібно амністувати, бо не буде на кого спертися у владних структурах після звільнення, то це - брехня і маніпуляція. Є купа патріотів, які живуть в окупації, і є купа патріотів, які збираються повернутися на Донбас після звільнення. На них треба спиратися", - резюмував він.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...