Болбочан зміг, і ми зможемо: На адмінкордоні з анексованим Кримом з'явилися патріотичні білборди (фотофакт)

Всього було встановлено 20 білбордів.

Фото:FаcebookВолонтерська група «Itchy trigger finger Ukrainians» розмістила патріотичні білборди на кордоні з окупованим Кримом. Про це в Facebook повідомив блогер Антон Ходзе, зазначають Патріоти України.

Зовнішня реклама присвячена сторіччю визвольного походу Петра Болбочана на Крим. Всього на кордоні з окупованим півостровом встановлено 20 білбордів.

"Коротко про саму історії: В кінці квітня 1918 військо УНР на чолі з полковником Петром Болбочаном форсували Сиваш, взяли Перекоп, Джанкой, а потім і Сімферополь. Слідом йшли німці, такої прудкості не очікували. Рухалися швидко, діяли зухвало, більшовички бігли в море на всіх парах. Дуже допомогли кримські татари, які підняли повстання і вступили до лав армії, були прекрасними розвідниками і провідниками", - розповів він.

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...

Засунули жабу в білизну та відшмагали кропивою: На Хмельниччині підлітки знущалися над малюком

вівторок, 30 травень 2023, 23:00

На Хмельниччині підліток разом із товаришем привʼязав до дерева маленьку дитину та знущався з хлопця. Справа потрапила до суду, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, 9 жовтня обвинувачений разом зі своїм другом зустріли двох молод...