Боровся за Свободу і Незалежність України: У Дніпрі відкрили пам'ятний знак на честь бригадного генерала Іси Мунаєва (фото)

Це командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області.

Фото:Facebook

У Дніпрі відбулося відкриття пам'ятного знака на честь бригадного генерала Чеченської республіки Ічкерія Іси Мунаєва, який загинув, захищаючи Україну від російського агресії на Донеччині. Про це повідомив у Facebook радник голови Дніпропетровської області Юрій Голик, передають Патріоти України.

Відкриття пройшло за його участю, оскільки він долучився до фінансування виготовлення та встановлення пам'ятного знаку, допомогли з фінансуванням бойові побратими Іси Мунаєва по батальйону ім. Джохара Дудаєва, яким він командував, а також місцеві жителі.

"Чотири роки тому Дніпропетровська область стала форпостом опору російській агресії. Саме з нашої області йшли на фронт перші добровольці. І, на жаль, саме в нашій області найбільше загиблих у цій війні. Іса Мунаєв - командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області. З Дніпра Іса Мунаєв пішов захищати Свободу і Незалежність України. Він загинув, захищаючи свій батальйон і останнім йдучи з позицій при виході з Дебальцевого", - сказав Голик.

Рушниця лежала поруч: У Рівному знайшли застреленим молодого високопосадовця

середа, 1 квітень 2020, 19:26

Тіло чоловіка виявила його родичка у будівлі на вулиці Чорновола. У місті Рівне у власному помешканні 1 квітня знайшли застреленим заступника начальника ГУ Держгеокадастру у Рівненській області 32-річного Іллю Карпова. Про це повідомило місцеве видання...

Про несмішне: Президент Зеленський 1 квітня записав традиційне звернення до українців (відео)

середа, 1 квітень 2020, 19:10

Голова держави свою промову присвятив заходам, що вживаються задля протистояння пандемії, а також важкому стану в котрому перебуває держава, зазначають Патріоти України. . Зокрема Зеленський попередив, що прибуття з-за кордону в Україну без обсервації ...