Боровся за Свободу і Незалежність України: У Дніпрі відкрили пам'ятний знак на честь бригадного генерала Іси Мунаєва (фото)

Це командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області.

Фото:Facebook

У Дніпрі відбулося відкриття пам'ятного знака на честь бригадного генерала Чеченської республіки Ічкерія Іси Мунаєва, який загинув, захищаючи Україну від російського агресії на Донеччині. Про це повідомив у Facebook радник голови Дніпропетровської області Юрій Голик, передають Патріоти України.

Відкриття пройшло за його участю, оскільки він долучився до фінансування виготовлення та встановлення пам'ятного знаку, допомогли з фінансуванням бойові побратими Іси Мунаєва по батальйону ім. Джохара Дудаєва, яким він командував, а також місцеві жителі.

"Чотири роки тому Дніпропетровська область стала форпостом опору російській агресії. Саме з нашої області йшли на фронт перші добровольці. І, на жаль, саме в нашій області найбільше загиблих у цій війні. Іса Мунаєв - командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області. З Дніпра Іса Мунаєв пішов захищати Свободу і Незалежність України. Він загинув, захищаючи свій батальйон і останнім йдучи з позицій при виході з Дебальцевого", - сказав Голик.

Знялася в десятках картин: Померла зірка радянського кіно і мати Федора Бондарчука (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:15

Радянська та російська актриса Ірина Скобцева померла у віці 93 років. Вона була дружиною Сергія Бондарчука і матір'ю Федора Бондарчука. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. Причина смерті артистки не уточнюється, передають Патріоти України. У кіно І...

Хіти тижня. Є в кожному будинку: Вчені знайшли спецію, яка може побороти коронавірус

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:00

Вчені провели досліди і вивчили взаємодію 30 спецій з вірусом і методом комп'ютерного моделювання з'ясували, що всі вони в тій чи іншій мірі зв'язуються з білком S і головною протеази (вона відповідає за розмноження вірусу), проте активніше всіх веде с...