Боровся за Свободу і Незалежність України: У Дніпрі відкрили пам'ятний знак на честь бригадного генерала Іси Мунаєва (фото)

Це командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області.

Фото:Facebook

У Дніпрі відбулося відкриття пам'ятного знака на честь бригадного генерала Чеченської республіки Ічкерія Іси Мунаєва, який загинув, захищаючи Україну від російського агресії на Донеччині. Про це повідомив у Facebook радник голови Дніпропетровської області Юрій Голик, передають Патріоти України.

Відкриття пройшло за його участю, оскільки він долучився до фінансування виготовлення та встановлення пам'ятного знаку, допомогли з фінансуванням бойові побратими Іси Мунаєва по батальйону ім. Джохара Дудаєва, яким він командував, а також місцеві жителі.

"Чотири роки тому Дніпропетровська область стала форпостом опору російській агресії. Саме з нашої області йшли на фронт перші добровольці. І, на жаль, саме в нашій області найбільше загиблих у цій війні. Іса Мунаєв - командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області. З Дніпра Іса Мунаєв пішов захищати Свободу і Незалежність України. Він загинув, захищаючи свій батальйон і останнім йдучи з позицій при виході з Дебальцевого", - сказав Голик.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...