Сьогодні, 14 жовтня, у Тернополі відзначили День захисника України і відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні. Про це пише місцевий сайт 0352, передають Патріоти України.
В урочистостях взяли участь громадські діячі, представники місцевої влади та пересічні тернополяни. З Театрального майдану була організована урочиста хода до Площі Героїв Євромайдану.
До пішої ходи, що пройшла на честь Героїв та борців за волю і Незалежність України, долучилися тисячі людей. Представники духовенства освятили пам’ятник Героям Небесної Сотні.
Авторами пам’ятника є заслужений художник України Роман Вільгушинський та заслужений архітектор України Іван Жовнич. Висота композиції без постаменту становить 9 м., а сама фігура – майже 3 м. У скульптурі зображена фігура юнака - невинної жертви та ангела - символу слави Героїв.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...