Британські вчені винайшли диво-ліки для відновлення любові

Таблетки здатні допомогти закоханим, які давно разом, відновити почуття, а також допоможуть зменшити переживання після розставання або розлучення і легше пережити розрив відносин.

Вчені винайшли пігулки для відновлення любові. Фото: pictures11.ru.

Вчені-нейроетики з Оксфордського університету працюють над диво-таблетками, які допоможуть в любові, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, вивчення знімків мозку показали, що любов - це неймовірно складний процес, який включає в себе тілесний потяг, відданість і схильність до тривалих відносин. Саме на схильність до тривалих відносин і буде впливати таблетка любові. Чудо-ліки здатні допомогти закоханим, які давно разом, відновити почуття.

Звичайно, любов може мати різний характер. Тому вчені працюють і над такими таблетками, які допоможуть зменшити переживання після розставання або розлучення і легше пережити розрив відносин. Точних дат появи еліксиру кохання не називають.

В даний час тривають наукові дослідження. А ось в тому, що любовні ліки будуть мати попит, вчені не сумніваються. Психологи переконують, що почуття потрібно пригнічувати або підтримувати самостійно і без втручання хімічних речовин.

Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:07

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється. Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєм...

З архіву ПУ. Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:00

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, я...