Британські вчені винайшли диво-ліки для відновлення любові

Таблетки здатні допомогти закоханим, які давно разом, відновити почуття, а також допоможуть зменшити переживання після розставання або розлучення і легше пережити розрив відносин.

Вчені винайшли пігулки для відновлення любові. Фото: pictures11.ru.

Вчені-нейроетики з Оксфордського університету працюють над диво-таблетками, які допоможуть в любові, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, вивчення знімків мозку показали, що любов - це неймовірно складний процес, який включає в себе тілесний потяг, відданість і схильність до тривалих відносин. Саме на схильність до тривалих відносин і буде впливати таблетка любові. Чудо-ліки здатні допомогти закоханим, які давно разом, відновити почуття.

Звичайно, любов може мати різний характер. Тому вчені працюють і над такими таблетками, які допоможуть зменшити переживання після розставання або розлучення і легше пережити розрив відносин. Точних дат появи еліксиру кохання не називають.

В даний час тривають наукові дослідження. А ось в тому, що любовні ліки будуть мати попит, вчені не сумніваються. Психологи переконують, що почуття потрібно пригнічувати або підтримувати самостійно і без втручання хімічних речовин.

Хіти тижня. "На війну йдуть тільки ідіоти": Кондукторка влаштувала перепалку з пасажирами на патріотичні теми прямо в тролейбусі

понеділок, 20 січень 2020, 10:00

У якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру... У Херсоні кондукторка тролейбуса №3 влаштувала прямо під час руху транспорту перепалку з пасажирами на патріотичні теми. Про неприємний інцидент на своїй сторінці в Facebook розповіла...

Хіти тижня. Студент поплатився за свої сексуальні уподобання

понеділок, 20 січень 2020, 9:00

Рентген виявив у коробці силіконову ляльку, що мала вигляд маленької дівчинки. Чоловік перебував у країні за студентською візою і втрапив до рук правоохоронців після того, як митники перехопили його посилку наприкінці 2019-го. Рентген виявив у коробці ...