Вживає ліки: У Єврокомісії пояснили, чому Юнкеру було важко триматися на ногах під час саміту НАТО

​Юнкеру не вперше доводиться пояснювати свою "нестійкість" під час офіційних політичних заходів.

Жан-Клод Юнкер. Фото:Слово і ДілоЄвропейська комісія заперечує, що її президент Жан-Клод Юнкер був п'яний на саміті НАТО в Брюсселі. Там кажуть, що причина дивної поведінки Юнкера - ліки від ішіасу. Про це повідомляють Патріоти України.

Це був "аж надто болючий напад ішіасу, що супроводжувався судомами", - сказав представник Єврокомісії. Під час саміту НАТО в Брюсселі Юнкер з невідомої причини ледь тримався на ногах: топ-чиновник ЄС спотикався і не міг утримувати рівновагу. В результаті йому допомагали оточуючі його політики.

Коли репортер запитав, чи був Юнкер п'яний, представник Єврокомісії відповів, що питання "більш ніж нетактовне". "Я не думаю, що це витончено, я не думаю, що це справедливо", - сказав він.

Представник комісії заявив, що після того, як напад пройшов, Юнкер взяв участь у вечері. Як зазначає агентство, Юнкеру не вперше доводиться пояснювати свою поведінку.

Під час виступу в ірландському парламенті минулого місяця Юнкер пояснив свою "нестійкість": "У мене є деякі труднощі з ходьбою. Я не п'яний. У мене ішіас, але я б вважав за краще бути п'яним", - сказав він.

У 2016 році Юнкер відхилив припущення, що у нього була проблема з алкоголем. Один з журналістів французької газети Libеration написав, що "під час нашого останнього обіду він (Юнкер, - ред.) збив чотири келихи шампанського, коли йшов з салатом".

В інтерв'ю з коментатором Жаном Катререром він сказав, що такі «чутки» були поширені його противниками. "Як ви думаєте, я зможу займатися своєю роботою, якщо буду пити коньяк під час сніданку?", - сказав тоді Юнкер.

Як відомо, ішіас - больові відчуття, викликані роздратуванням або компресією сідничного нерва.

Джерело: BBC

Росія шукає "конституційне" вирішення проблеми захоплення Херсона, готують "референдум", - розвідка Британії

неділя, 3 липень 2022, 12:17

Для обґрунтування окупації Херсонщини Росія, з великою ймовірністю, вдасться до сфальсифікованого голосування, щоб забезпечити собі прийнятний результат, передають Патріоти України. За оцінками британської розвідки, Росія швидше за все проведе псевдоре...

"У білорусів є унікальні зразки озброєнь": Жданов оцінив боєздатність армії Лукашенка

неділя, 3 липень 2022, 11:59

Армія Білорусі має хорошу боєздатність, хоч вона і складається не з контрактників і потерпає від російських військових. Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов в інтерв'ю "Главреду" зазначив, що в білоруській армії панують різні настрої зараз:...