Не мытьем, так катаньем": Навіщо Росії потрібно "посольство Криму" в Брюсселі

Крим, відповідно до законодавства самої Російської Федерації - суб'єкт Росії, невід'ємна частина її території. Навіщо йому своє представництво при Євросоюзі, невже представництва самої Росії мало?

Окупований Крим - не Росія. Ілюстрація: соцмережі.

"У Європейському Союзі відмовилися від самої можливості співпраці із "представництвом Криму", яке Москва збирається відкрити в Брюсселі. Але вже сам факт появи такого представництва, на перший погляд, суперечить самому підходу Кремля до державності", - пише оглядач Віталій Портников у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Одна справа - коли з Москви ініціюють створення фейкових "представництв" "народних республік" Донбасу. Формально ці "республіки" ніяк не пов'язані із Росією, а їхні представництва повинні переконати світ у тому, що "ДНР" і "ЛНР" - справжні держави, а не окупована територія. Так режим апартеїду в ПАР у останні роки свого існування заохочував відкриття у Європі "представництв" своїх бантустанів, які оголошувалися "незалежними" державами, але насправді контролювалися Преторією. "ДНР" і "ЛНР" - такі ж бантустани, тільки не расистські, а бандитські.

Але Крим, відповідно до законодавства самої Російської Федерації - суб'єкт Росії, невід'ємна частина її території. Навіщо йому своє представництво при Євросоюзі, невже представництва самої Росії мало?

Очевидно, що в Кремлі вирішили, що мало. Що якщо російські аргументи щодо "добровільного" приєднання окупованого півострова не працюють, так цими доказами повинні займатися представники маріонеткової влади Криму. І головний акцент у пропаганді буде робитися саме на їхнє представництво у Брюсселі.

Зрозуміло, що таке представництво створять - незалежно від того, чи захочуть з ним мати справу європейці чи ні. Зрозуміло, що це буде важливий пропагандистський центр, який стане переконувати обивателів і політиків в тому, що у Криму все чудово, що потрібно забути про окупацію і санкції. А потрібно співпрацювати, відпочивати і дружити. Росія - добра душа, а Крим - це Росія.

І для того, щоб всю цю дурню не сприймали серйозно, російським пропагандистським представництвам повинні протистояти представництва справжнього Криму. Ці представництва повинні нагадувати про окупацію, репресії, приниження. Вони повинні готувати світову громадськість до того, що рано чи пізно український суверенітет над територією півострова буде відновлено - а до цього часу ні про які поїздки, ні про які інвестиції, ні про яку співпрацю не може йти й мови. Ми не повинні залишати безсовісним російським пропагандистам жодного шансу".

Джерело: Еспресо.ТV

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...