Була Людиною з великої літери: Перестало битися серце народної артистки України (фото)

У репертуарі артистки є українські, словацькі, угорські, румунські та російські пісні. Неодноразово нагороджувалася грамотами та медалями, а статус заслуженої артистки Української РСР вона одержала в 1974 році.

Клара Попович-Лабик. Фото:facebook Сьогодні, 19 вересня, стало відомо, що з життя пішла народна артистка України, відома співачка, солістка Закарпатського народного хору Клара Попович-Лабик. Їй було 74 роки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила її колега Марина Манзулич, інформують Патріоти України.

"Дуже страшну звістку почула я сьогодні з ранку... Померла наша колега, Людина з великої літери, Почесний громадянин Ужгорода, улюблениця наших учнів, вчитель музики Попович-Лабик Клара Василівна. Вічна пам'ять... Ми Вас ніколи не забудемо... Дуже сумно", - написала вона в публікації.

Клара Лабик-Попович народилася 22 січня 1944 року на Радванці, що під Ужгородом, у сім'ї робітників. Мама працювала продавцем, а тато – на заводі. У 1963 році майбутня народна артистка закінчила музичне училище і тоді ж стала солісткою Закарпатського народного хору. Вона також давала уроки музики і співу.

У репертуарі Клари є українські, словацькі, угорські, румунські та російські пісні. Неодноразово нагороджувалася грамотами та медалями, а статус заслуженої артистки Української РСР вона одержала в 1974 році. У 2004 році Кларі було присвоєно звання народної артистки України.

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...

План не пройшов: Українку через суд змусили доплатити за електроенергію 36 тис. грн

четвер, 23 травень 2024, 10:45

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав клієнтку "Миколаївобленерго" доплатити за електроенергію 33 180 грн, а також додатково заплатити 3 тис. грн військового збору. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Реєстрі суд...