Бунт у Москві: Позичальники прорвалися в один з банків - жінки виламували двері

Поліція нікого не стала затримувати.

Валютні позичальники у Москві виламували двері банку "Дельтакредит". Фото:https://tvrain.ru/

Валютні позичальники влаштували кілька бійок з охоронцями банку "Дельтакредит" на Білій площі в Москві. Про це повідомляє Дождь, передають Патріоти України.

Близько 150 осіб, які взяли кредити в валюті, прийшли до офісу "Дельтакредиту" з вимогою зустрічі з керівництвом банку. Однак в банку відмовилися влаштовувати зустріч з позичальниками, повідомивши, що всю потрібну їм інформацію вони можуть знайти на сайті банку.

Отримавши відмову, позичальники прорвали огорожу і увірвалися на територію бізнес-центру, в якому знаходиться офіс "Дельтакредиту". Сталося близько п'яти бійок. Чоловіки билися і намагалися розіпхати охоронців, а жінки виламували двері в будівлю.

"Врятувати ніхто не зміг": У Польщі блискавка вбила 21-річного українця

субота, 2 липень 2022, 8:44

Інцидент стався на горі Гевонт у польських Татрах біля міста Закопане. Під час бурі та зливи блискавка влучила в одного із туристів, який був на вершині. На місце трагедії відправили медичний гелікоптер, повідомляє місцеве видання polsatnews.pl, переда...

Ігнорувати не можна: У ЗСУ пояснили, чому часто повітряна тривога лунає на всій території України

субота, 2 липень 2022, 6:56

Ворог застосовує свої удари по Україні з певним задумом з різних напрямків. Тому сигнал повітряної тривоги вмикається на ділянці, яка вважається небезпечною і по якій може бути завдано удар. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснює, що також це...