Через обвал даху: Під час пожежі у Москві загинуло вісім співробітників МНС (фоторепортаж)

Склад пластмасових товарів не могли загасити 14 годин.

Пожежа в Москві. Фото:https://meduza.io/Пізно ввечері 22 вересня у Москві загорівся склад пластмасових товарів недалеко від станції метро "Черкізовська". Його гасили близько 14 годин, загинули вісім пожежників. Площа пожежі склала чотири тисячі квадратних метрів, що можна порівняти з половиною футбольного поля. Про це пише Meduza, зазначають Патріоти України.

На Амурську вулицю приїхали близько 150 пожежників; пізніше кількість співробітників МНС, які брали участь в гасінні, збільшилася майже вдвічі. Пожежу гасили близько 14 годин. При гасінні пожежі загинули вісім співробітників МНС. Всі вони перебували на даху, коли він обвалився.

Пожежники піднялися на дах, щоб «встановити водяну завісу для охолодження газових балонів і компресорів, які могли вибухнути в будь-який момент», - заявили в МНС. Під час обвалу пожежники "виштовхнули з епіцентру своїх товаришів, які теж могли впасти вниз".

МНС спершу визнавало загибель тільки двох чоловік, а про інших говорило, що з ними втрачено зв'язок. Незабаром з'ясувалося, що загинули всі вісім рятувальників, про які повідомляли агентства.

У страховій компанії «Согаз» заявили, що МНС страхує кожного пожежника на суму 2,3 мільйона рублів. За неофіційною інформацією, займання сталося через використання обігрівачів.

Слідчий комітет РФ завів кримінальну справу. Її порушили за частиною 3 статті 219 КК РФ ( «Порушення вимог пожежної безпеки»). Про жодних підозрюваних мова поки що не йде. Слідчі вилучили документацію компанії "Склади Вікторія", якій належить приміщення.

Хіти тижня. Знаряддя тортур? - У Дніпрі встановили антивандальну лавочку (фотофакт)

понеділок, 23 вересень 2019, 4:00

Місцеві вважають, що річ надійна, можна запускати в масове виробництво.

Хіти тижня. Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 23 вересень 2019, 3:00

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...