Через скандальну ДТП на Подолі у НАБУ мають намір звільнити свого співробітника

Дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

Наслідки ДТП. Ілюстрація:Depo.Київ - Depo.uaДисциплінарна комісія НАБУ рекомендувала директору Бюро Артему Ситнику звільнити співробітника, який 14 травня на Lexus збив пам'ятник з трактором на Подолі в Києві і в'їхав у мікроавтобус. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАБУ.

Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 29 травня.

"Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила в діях працівника Бюро - учасника ДТП ознаки складу дисциплінарного проступку, а саме: порушення присяги та вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни і здійснення вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро", - сказано в повідомленні НАБУ.

Отже, дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...