Дисциплінарна комісія НАБУ рекомендувала директору Бюро Артему Ситнику звільнити співробітника, який 14 травня на Lexus збив пам'ятник з трактором на Подолі в Києві і в'їхав у мікроавтобус. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАБУ.
Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 29 травня.
"Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила в діях працівника Бюро - учасника ДТП ознаки складу дисциплінарного проступку, а саме: порушення присяги та вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни і здійснення вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро", - сказано в повідомленні НАБУ.
Отже, дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...