Через скандальну ДТП на Подолі у НАБУ мають намір звільнити свого співробітника

Дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

Наслідки ДТП. Ілюстрація:Depo.Київ - Depo.uaДисциплінарна комісія НАБУ рекомендувала директору Бюро Артему Ситнику звільнити співробітника, який 14 травня на Lexus збив пам'ятник з трактором на Подолі в Києві і в'їхав у мікроавтобус. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАБУ.

Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 29 травня.

"Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила в діях працівника Бюро - учасника ДТП ознаки складу дисциплінарного проступку, а саме: порушення присяги та вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни і здійснення вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро", - сказано в повідомленні НАБУ.

Отже, дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...