Через скандальну ДТП на Подолі у НАБУ мають намір звільнити свого співробітника

Дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

Наслідки ДТП. Ілюстрація:Depo.Київ - Depo.uaДисциплінарна комісія НАБУ рекомендувала директору Бюро Артему Ситнику звільнити співробітника, який 14 травня на Lexus збив пам'ятник з трактором на Подолі в Києві і в'їхав у мікроавтобус. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАБУ.

Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 29 травня.

"Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила в діях працівника Бюро - учасника ДТП ознаки складу дисциплінарного проступку, а саме: порушення присяги та вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни і здійснення вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро", - сказано в повідомленні НАБУ.

Отже, дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...