Дисциплінарна комісія НАБУ рекомендувала директору Бюро Артему Ситнику звільнити співробітника, який 14 травня на Lexus збив пам'ятник з трактором на Подолі в Києві і в'їхав у мікроавтобус. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАБУ.
Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 29 травня.
"Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила в діях працівника Бюро - учасника ДТП ознаки складу дисциплінарного проступку, а саме: порушення присяги та вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни і здійснення вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро", - сказано в повідомленні НАБУ.
Отже, дисциплінарна комісія рекомендувала директору НАБУ застосувати до працівника дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з Бюро.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...