Чого і слід було чекати: З'явилась інформація про тортури українських військовополонених моряків "чекістами" Путіна

Дві посилки з теплим одягом, які надіслали волонтери Андрію Шевченку, він до цих пір не отримав.

Полонених моряків тримають у жахливих умовах. Фото: Рейтерс.

Російських тюремників звинуватили в тортурах військовополоненого мічмана рейдового буксира ВМС України «Яни Капу» Андрія Шевченка. Як пояснила адвокат українця Тетяна Окушко, військовому не забезпечили належні умови утримання, зокрема, не видали теплий одяг, передають Патріоти України.

«У Москві були морози до -20 градусів, а він одягнений в легкий одяг і літні кросівки», - заявила Окушко під час розгляду апеляції її клієнта на рішення про арешт.
Після суду мічман повідомив, що в московському СІЗО «Лефортово», де його незаконно утримують під вартою, йому дали черевики без шнурків, які спадають з ніг, а дві посилки з теплим одягом, які відіслали йому волонтери, він до цих пір не отримав.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...