Чоловіки не вважають привабливими жінок з високим рівнем IQ, - дослідження вчених

Чоловіки в присутності таких дам починають сумніватися у власних здібностях і втрачають до них інтерес.

Жінки з високим рівнем IQ не приваблюють чоловіків. Фото: ЖЖ.

Вчені зі США провели дослідження і з’ясували, як чоловіки реагують на жінок з високим інтелектом. В експерименті брало участь 105 осіб обох статей. Жінкам пропонували тести з математики та англійської мови, а чоловіки оцінювали відповіді, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Спочатку розумні дівчата викликали в них бажання продовжити спілкування, але потім вони просто зникли з їх поля зору.

При цьому чоловіки повідомили, що не відчувають до розумних жінок ніяких почуттів і не вважають їх такими привабливими. І, за словами фахівців, це пов’язано з невпевненістю, яку чоловіки відчувають поруч з розумними жінками.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...