"Чи то сидіти, чи лежати": Кияни не зрозуміли навіщо в Микільській Слобідці встановили криві лавочки (фото)

В Київраді запевняють, що "рівних" лавок на набережній не буде. А "криві" - будуть дуже зручними для киян і гостей міста.

Нові лавочки на набережній Микільської Слобідки. Фото: Фейсбук.

Столичні жителі не зрозуміли нових лавок, які встановили на набережній Микільської Слобідки. Про це повідомляють у facebook-спільноті "Микільська Слобідка", передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Хтось зможе мені пояснити, як сидіти на цих "модних" лавочках, які вже замуровані в набережну ??? Самі робочі, які сьогодні встановлювали їх, не знали, що з цим робити", - написав Тарас Приходько.

Користувачі соцмережі питають один в одного, як на цих лавках сидіти чи лежати і припускають, що то лавки для змій, "сколіозників", для двох закоханих, що давно не бачились, чи просто є посібником для тих, хто почав вивчати "Камасутру".

Хтось жартує, що лавки були нормальні, але будівельки, коли їх встановлювали, то з необережності погнули ломами.

Також юзери цікавляться, чого кілька цих лавок-лежаків вмуровані аж між гілками ялини.

Інші ж навпаки наполягають, що ці лавки не лише сучасні і красиві, а й дуже комфортні – і для відпочинку, і для читання чи роботи на комп’ютері.

Як пояснив місцевий депутат Київради Олег Петровець, ці лавки є не просто лавками, а й своєрідними скульптурами, і виконують дві функції – місця для сидіння і естетичну.

"Це такий проект, який власне і покликаний викликати отаке здивування і обговорення. Ми звикли до так званої "радянщини", яка всюди є і продовжує встановлюватися, але не варто боятися нового. Надбережна робиться у стилі такому більше модерновому, і тому було прийняте рішення встановити такі лавки", - сказав він.

"Рівних" лавок на набережній не буде. Але "криві", запевняють, будуть дуже зручними для киян і гостей міста.

За словами депутата, лавки покликані візуально збагатити набережну, але є не менш комфортними за звичайні.

"Вони є дуже зручними для сидіння, якщо на них сідати не поперек, а поздовж, бо вони повторюють контури людського тіла, на них можна не просто сидіти, а й навіть полежати на сонці, відпочити", - сказав Петровець.

Встановлювати традиційні лавки на набережній не планують.

"Але людям, які люблять посидіти на звичних лавках, там теж є місце – частини цих модернових лавок мають горизонтальні місця для сидіння, тож вони будуть комфортні для всіх", - сказав Петровець.

Він наголосив, що це лише перший етап реконструкції набережної на Микільській Слобідці.

"Набережна повністю видозміниться і в перспективі по довжині, по своїй цікавості, по оформленню зможе конкурувати з Оболонською набережною. Проект охопить усю територію від метро "Лівобережна" аж до Русанівських садів. Все буде в єдиному стилі, прибрано і красиво. Будуть оформлені пішохідні зони, оглядові майданчики, зона здоров’я, туалети", - підсумував Петровець.

Хіти тижня. "Українці, нарешті, отримають шанс скинути свої одіозні еліти", - західний експерт оцінила ймовірність нового Майдану

субота, 20 січень 2018, 1:00

Якщо реформи в Україні не будуть впроваджені, то може відбудетися ще один вуличний протест напередодні виборів 2019 року, який отримає масову міжнародну підтримку. Старший науковий співробітник Центру Євразії при Атлантичній раді Діана Френсіс вважає, ...

Хіти тижня. Забави ідіотів: 18-річна дівчина програла своєму хлопцеві в "російську рулетку"

субота, 20 січень 2018, 0:15

У Бразилії загинула студентка Паллома Ліма, яка намагалася пограти в «російську рулетку» зі своїм хлопцем. Інцидент трапився в понеділок в бразильському місті Гама. Дівчину в критичному стані в лікарні привіз її 27-річний бойфренд і, не чекаючи лікарів...