"Чи то сидіти, чи лежати": Кияни не зрозуміли навіщо в Микільській Слобідці встановили криві лавочки (фото)

В Київраді запевняють, що "рівних" лавок на набережній не буде. А "криві" - будуть дуже зручними для киян і гостей міста.

Нові лавочки на набережній Микільської Слобідки. Фото: Фейсбук.

Столичні жителі не зрозуміли нових лавок, які встановили на набережній Микільської Слобідки. Про це повідомляють у facebook-спільноті "Микільська Слобідка", передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Хтось зможе мені пояснити, як сидіти на цих "модних" лавочках, які вже замуровані в набережну ??? Самі робочі, які сьогодні встановлювали їх, не знали, що з цим робити", - написав Тарас Приходько.

Користувачі соцмережі питають один в одного, як на цих лавках сидіти чи лежати і припускають, що то лавки для змій, "сколіозників", для двох закоханих, що давно не бачились, чи просто є посібником для тих, хто почав вивчати "Камасутру".

Хтось жартує, що лавки були нормальні, але будівельки, коли їх встановлювали, то з необережності погнули ломами.

Також юзери цікавляться, чого кілька цих лавок-лежаків вмуровані аж між гілками ялини.

Інші ж навпаки наполягають, що ці лавки не лише сучасні і красиві, а й дуже комфортні – і для відпочинку, і для читання чи роботи на комп’ютері.

Як пояснив місцевий депутат Київради Олег Петровець, ці лавки є не просто лавками, а й своєрідними скульптурами, і виконують дві функції – місця для сидіння і естетичну.

"Це такий проект, який власне і покликаний викликати отаке здивування і обговорення. Ми звикли до так званої "радянщини", яка всюди є і продовжує встановлюватися, але не варто боятися нового. Надбережна робиться у стилі такому більше модерновому, і тому було прийняте рішення встановити такі лавки", - сказав він.

"Рівних" лавок на набережній не буде. Але "криві", запевняють, будуть дуже зручними для киян і гостей міста.

За словами депутата, лавки покликані візуально збагатити набережну, але є не менш комфортними за звичайні.

"Вони є дуже зручними для сидіння, якщо на них сідати не поперек, а поздовж, бо вони повторюють контури людського тіла, на них можна не просто сидіти, а й навіть полежати на сонці, відпочити", - сказав Петровець.

Встановлювати традиційні лавки на набережній не планують.

"Але людям, які люблять посидіти на звичних лавках, там теж є місце – частини цих модернових лавок мають горизонтальні місця для сидіння, тож вони будуть комфортні для всіх", - сказав Петровець.

Він наголосив, що це лише перший етап реконструкції набережної на Микільській Слобідці.

"Набережна повністю видозміниться і в перспективі по довжині, по своїй цікавості, по оформленню зможе конкурувати з Оболонською набережною. Проект охопить усю територію від метро "Лівобережна" аж до Русанівських садів. Все буде в єдиному стилі, прибрано і красиво. Будуть оформлені пішохідні зони, оглядові майданчики, зона здоров’я, туалети", - підсумував Петровець.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...