"Дамы известны своими преступлениями": Путінський пропагандист повторив в ефірі брехню "ДНР" про сили АТО (відео)

Кремлівський рупор Кисельов розповів у своїй передачі маячню терориста Басуріна про жінок-снайперів з "Правого сектора" під Артемівськом.

Дмитро Кисельов. Фото:www.ednist.info

Один з головних кремлівських пропагандистів РФ Дмитро Кисельов в ефірі програми "Вести недели" на державному каналі "Россия 1" обговорив заяву представників терористів угруповання "Донецька народна республіка" ( "ДНР") про начебто прибуття в зону АТО на Донбасі підрозділу жінок-снайперів "відьми" з "Правого сектор". Відповідне відео опублікована на YouTube-каналі ЗМІ, передають Патріоти України.

"По данным "разведки "ДНР" Киев направил на линию соприкосновения с Донбассом подразделение женщин-снайперов из радикалов "Правого сектора". Подразделение носит название "Ведьмы", - заявив Кисельов.

За його словами, ці "дами" відомі своїми "злочинами проти мирних жителів Донбасу на Світлодарській дузі у подіях минулого року".

Тепер же, додав пропагандист, "відьом" виявили поблизу Артемівська.

"Тем временем министр иностранных дел Климкин заявил, что рассчитывать на поддержку союзников в войне на территории страны не приходится. Не знаю, о каких союзниках говорит Климкин. У нынешнего режима в Киеве реальных союзников просто нет, поэтому и воевать за него ни одна страна не готова. Что же до НАТО, то блок открещивается от членства Украины не менее активно, чем Евросоюз от вступления Украины в ЕС", - відрапортував Кисельов.

"Тогда Порошенко ни много, ни мало решается заключить двустороннее соглашение с США. Мол, будем помогать Америке, когда на нее нападут, а пока пусть Америка поможет нам, ведь на нас напали. Глупость, но в среду Верховная Рада большинством голосов принимает официальное обращение к Конгрессу США с просьбой предоставить Украине статус основного союзника вне НАТО.

Обращение направили, Конгресс США думает. Есть о чем. Ведь Украина хочет, чтобы американцы по-взрослому ввязались в войну против Донбасса вместе с украинскими "ведьмами", - резюмував він.

Різниця - в днях: Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу

четвер, 9 квітень 2020, 17:58

Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу. Як встановили американські вчені, хворий на грип в середньому заражає одного-двох людей. У той же час хворий на коронавірусну інфекцію - двох-трьох чоловік, передають Патріоти України. Обидва за...

Скільки українців підтримують жорсткий карантин: Соціологи оприлюднили цікаві дані

четвер, 9 квітень 2020, 17:43

Українці підтримали введення посиленого карантину через масову загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Про це говорять результати опитування, опублікованого на сайті Українського інституту майбутнього, передають Патріоти України. Так "максимально можл...