"Давай плати!": Пасажир київського тролейбуса заявив про побиття кондуктором та контролерами (відео)

За версією постраждалого, зайшовши в тролейбус через передні двері, він прокомпостував квиток, що відбувалося буквально на очах у кондуктора, але потім загубив його.

Кондуктори і контролери побили пасажира. Ілюстрація: соцмережі.

У Києві кондуктори і контролери побили пасажири тролейбуса № 27, не оплатив проїзд. Про інцидент журналістам розповів потерпілий Сергій Шевчук, передають Патріоти України.

За його словами, інцидент стався у вівторок, 15 січня. За версією Сергія, зайшовши в тролейбус через передні двері, він прокомпостував квиток, що відбувалося буквально на очах у кондуктора. На зупинці відразу після заводу «Маяк» в тролейбус зайшли контролери і попросили показати квиток. Проте пасажир квиток знайти не зміг.

Дізнавшись, що у пасажира немає квитка, жінка-контролер запропонувала оплатити штраф (160 гривень), а її колеги заблокували вихід з тролейбуса, повторюючи: «Давай штраф платити». «Я їм сказав, що вони обмежують мою свободу і якщо вони мене зараз не пропустять, я буду змушений застосувати фізичний вплив», - згадує Сергій, додавши, що спробував відсунути контролера.

Водій тролейбуса закрив двері, а контролери продовжували наполягати на необхідності оплати штрафу. Тоді пасажир вирішив сам відкрити передні двері, але кондуктор відтягнув його назад в салон, при цьому порвав пасажиру куртку. Між чоловіками зав'язалася бійка. На допомогу кондуктору прибіг його колега з припаркованого поряд тролейбуса.

Через деякий час на місце події прибули патрульні поліцейські і представник «Київпастрансу», який просив потерпілого не писати заяву в поліцію. Сергій стверджує, що в поліції заяву у нього взяли неохоче, проте він все одно має намір вимагати відкриття кримінального провадження.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...