Давно хотів інсценувати власну смерть: У мережі згадали дивні слова репера Децла

Кілька років тому артист заявляв про плани інсценувати свою смерть і виїхати жити на острови.

Помер чи тільки прикинувся? Фото: Радіо Свобода.

У мережі спливло знакове інтерв'ю репера Децла (Кирила Толмацького), який раптово помер 3 лютого 2019 року. Виявляється, кілька років тому артист заявляв про плани інсценувати свою смерть і виїхати жити на острови. Цікаво, що розіграти власну смерть Децл планував, коли йому виповниться 35 років. Репер помер на 36-му році життя. Фрагмент інтерв'ю для журналу "Галерея Чижова" опублікував Telegram-канал "Світські хроніки", передають Патріоти України.

"Світ багатогранний. Cтільки всього цікавого відбувається, що життя на все не вистачає. Тому я збираюся прожити мінімум 450 років. Колись я хотів би інсценувати свою смерть в 35 років і виїхати жити на острів. Залишилося кілька років треба подумати над цією темою", – розповів Кирило Тлумацький журналістам.

Зазначимо, що в мережі з'явилися знімки документа від правоохоронних органів, який нібито підтверджує факт смерті Децла.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...