Де спить совість Третьої влади? Київський суд дозволив винищення червонокнижних копитних

В січні 2018 року лось європейський був внесений до Червоної книги України та з цього моменту полювання на нього каралося законом, але тепер усе знову змінилося.

Суд Києва дозволив полювати на лосів. Фото: соцмережі.

Суд Києва прибрав лося європейського з Червоної книги, дозволивши відстрілювати тварин. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і недійсним внесення лося європейського до Червоної книги України і заборону на полювання на нього. Як заявили в суді, не наведено жодного наукового обґрунтування, чому лось європейський повинен бути внесений до Червоної книги і немає даних про чисельність популяції і її динаміці.

За рішенням суду, Мінекології порушило закон, приймаючи рішення на протязі 25 років заборонити полювання на лося. У суді постановили, що немає експертного висновку про популяцію тварини в Україні.

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...

"Ні огорожі, ні міни, ні поліція не можуть зупинити": На пляжі в Одесі зняли на відео молоду "смертницю"

понеділок, 4 липень 2022, 22:27

В Одесі дівчина пролізла під огорожею на пляжі та пішла купатися в море, не звертаючи уваги на мінну небезпеку. Відео інциденту опубліковано у соцмережах, передають Патріоти України. . Ймовірно, ризикувати життям порушницю змусила “африканська” спека,...