Де спить совість Третьої влади? Київський суд дозволив винищення червонокнижних копитних

В січні 2018 року лось європейський був внесений до Червоної книги України та з цього моменту полювання на нього каралося законом, але тепер усе знову змінилося.

Суд Києва дозволив полювати на лосів. Фото: соцмережі.

Суд Києва прибрав лося європейського з Червоної книги, дозволивши відстрілювати тварин. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і недійсним внесення лося європейського до Червоної книги України і заборону на полювання на нього. Як заявили в суді, не наведено жодного наукового обґрунтування, чому лось європейський повинен бути внесений до Червоної книги і немає даних про чисельність популяції і її динаміці.

За рішенням суду, Мінекології порушило закон, приймаючи рішення на протязі 25 років заборонити полювання на лося. У суді постановили, що немає експертного висновку про популяцію тварини в Україні.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...