"Де вони цих бл#ей взяли": Мережу обурили кадри з великодніх святкувань в окупованому Донецьку (фото)

Донеччан з Великоднем вітали вульгарні дівиці в кокошниках та з іншими атрибутами "русского мира".

Обличчя "республіки". Фото: сепаратистські видання.

У захопленому терористами Донецьку народні гуляння пройшли з розмахом. Тут тобі і дівчата в кокошниках, і масовка біля сцени, і "русский дух" та інші складові "русского мира". Знімки з великодніх гулянь в окупованому місті показало одне з сепаратистських агентств, передають Патріоти України.

Найбільше користувачів соцмереж вразили дівчата в кокошниках і коротких спідницях, які виступають на сцені. Крім позбавлених смаку і незграбних нарядів, в які були одягнені танцюючі, деякі з них були настільки оздоблені, що виглядали набагато старшими за свій вік, хоча багато хто з артисток ще не досягли повноліття.

"Це просто повний несмак і викликає огиду", "А сепари вже, напевно, розповіли, що вся площа забита і народу не проштовхнутися", "З якого кабака вони цих бл#ей взяли", "Повії на виїзді", "Дно "ДНР" і обличчя "республіки", - пишуть в коментарях люди.

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...

Вас "майнять": Експерти розповіли, як виявити і знешкодити прихований майнінг

субота, 21 квітень 2018, 8:20

Як визначити, що на пристрої працює прихований майнер, і як убезпечити себе від цієї напасті. Випадки прихованого майнінгу ростуть у геометричній прогресії. За даними антивірусної компанії Symantec, за 2017 рік вони почастішали у 340 разів. Тільки в бе...