"Дед, вали уже на пенсию": Новорічне привітання Путіна викликало недвозначну реакцію росіян (відео)

Офіційне відео виступу Путіна, опубліковане на сторінці російського «Первого канала» в Youtube, всього за дві години отримало 75 тисяч діслайків і хвилю негативних коментарів.

Привітання Путіна росіянам не дуже сподобалося. Фото: соцмережі.

Новорічне звернення президента Росії Володимира Путіна до співвітчизників зазнало повного фіаско, якщо судити по реакції на нього в соцмережах, передають Патріоти України.

Офіційне відео виступу Путіна, опубліковане на сторінці російського «Первого канала» в Youtube, всього за дві години отримало 75 тисяч діслайків і хвилю негативних коментарів, після чого власники аккаунта відключили статистику і коментарі, повідомила в Facebook журналіст видання The Insider Russia Анастасія Кириленко.

Хіти тижня. Мертві душі: На Харківщині діти 6, 9, 10 і 11 років, "розважаючись", пошкодили пам'ятники на кладовищі

субота, 30 травень 2020, 2:00

Можливо коли подорослішають, комусь з них стане соромно за вчинений вандалізм і той біль, котрий спричинили рідним померлих земляків. Двоє братів 6 і 11 років і 10-річна дівчинка повалили пам'ятники і хрести на 13 могилах в Зміївському районі. "Розважи...

Пожежники не могли нічого вдіяти: У Дніпрі ущент згорів трамвай (фото)

субота, 30 травень 2020, 0:32

Рятувальники не змогли швидко загасити пожежу, бо лінія пересування електротранспорту була під напругою. В Дніпрі на вул. Ударників Новокодацького р-ну вщент згорів трамвай. Повідомлення про пожежу в трамваї надійшло 29 травня о 15.25, передають Патріо...