"Дед, вали уже на пенсию": Новорічне привітання Путіна викликало недвозначну реакцію росіян (відео)

Офіційне відео виступу Путіна, опубліковане на сторінці російського «Первого канала» в Youtube, всього за дві години отримало 75 тисяч діслайків і хвилю негативних коментарів.

Привітання Путіна росіянам не дуже сподобалося. Фото: соцмережі.

Новорічне звернення президента Росії Володимира Путіна до співвітчизників зазнало повного фіаско, якщо судити по реакції на нього в соцмережах, передають Патріоти України.

Офіційне відео виступу Путіна, опубліковане на сторінці російського «Первого канала» в Youtube, всього за дві години отримало 75 тисяч діслайків і хвилю негативних коментарів, після чого власники аккаунта відключили статистику і коментарі, повідомила в Facebook журналіст видання The Insider Russia Анастасія Кириленко.

Готуйтеся до "удару": Що чекає на Тельців, Дів, Стрільців та інші знаки Зодіаку 25 вересня

субота, 24 жовтень 2020, 21:18

Гороскоп на неділю, 25 жовтня 2020 року, радить Тельцям краще дивитися в майбутнє і вирішувати проблеми сьогодення, а Близнюкам зірки радять прислухатися до серця, передають Патріоти України. Шалено активний і успішний день, коли у вас все ще є сили пр...

Побачене вас неприємно вразить: Дівчина показала, що діється всередині гумових качечок для ванни (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 20:59

Улюблені іграшки виявилися не дуже гігієнічними... Користувач сайту Reddit показала як в розрізі виглядають гумові качечки, з якими так люблять купатися діти. Страшним виявилися не самі іграшки, а те, що користувачі змогли побачити всередині них, зазна...