День народження героя: Георгій передбачав анексію Криму, - Мирослава Гонгадзе

Дружина вбитого журналіста впевнена, що якби її чоловік був живий, то він би в цей момент відстоював територіальну цілісність України на сході.

Георгій Гонгадзе. Фото: ipress.ua.

Дружина вбитого журналіста і засновника "Української правди" Георгія Гонгадзе Мирослава повідомила, що сьогодні йому виповнилося б 47 років. Вона повідомляє, що 16 з цих років він прожив з нею. Жінка зазначає, що за останні два роки слова Гонгадзе про Крим стали "пророчими", передають Патріоти України.

"Крим для України може стати серйозною зоною конфлікту. Якщо їх не зупинити в Грузії, вони підуть на Україну. Балтійські країни, Україна, Грузія повинні творити свій Альянс безпеки", - пише вона в колонці на Українській правді про три загрози, які могли статится з країнами пострадянського простору.

Мирослава Гонгадзе відзначає два важливі чинники, які б стали для її чоловіка важливими в даний момент. По-перше, під час конфлікту в Абхазії, де воював сам Георгій, Україна і зокрема президент Леонід Кучма, не надали допомоги в цьому конфлікті навіть простим людям, які бігли від війни. Подібний збройний конфлікт зараз відбувається в Україні.

Другий фактор полягає в тому, що з часу зникнення Георгія мало що змінилося, тому що той же Леонід Кучма займає важливу позицію в країні, тому що займається врегулюванням ситуації на Донбасі і домовляється про це з Росією. Мирослава впевнена, що якби її чоловік був живий, то він би в цей момент відстоював територіальну цілісність України на сході.

Нові технологіє роблять неочікувані дива: Raspberry Pi та ШІ допомогли чоловіку позбутися надокучливої музики сусідів

четвер, 29 лютий 2024, 3:25

Розробник Роні Бандіні зіткнувся з добре знайомою багатьом проблемою – його сусіди гучно слухали музику. Але замість розмови з ними він використав Raspberry Pi та штучний інтелект. Про це пише Tom’s Hardware. . За словами Роні, його сусіди щоранку о 9...

Іменинник виявився сином "серйозної людини": Як учасників "кадирівської туси" під Києвом накрила СБУ (відео)

середа, 28 лютий 2024, 23:55

Під Києвом розгорівся новий скандал. Навіть після двох років повномасштабної війни в Україні досі знаходяться унікуми і палкі поціновувачі усього російського. Підлітки влаштували тусу, серед ночі вигукували: “Ахмат - сила” і стріляли у повітря з пістол...