Дешево себе оцінив: "Козак" "ДНР" намагався дати хабар прикордонникам

Чоловік запропонував 1 000 грн хабара за нерозголошення факту виявлення документів з символікою "ДНР".
КПВВ "Мар'їнка". Фото: Українська правда.

22 липня на КПВВ "Мар'їнка" при огляді автомобіля Toyota Corolla виявили схованку з документами терористичної організації "ДНР", передають Патріоти України.

Документи були оформлені на жителя Донецька. Знайшли службове посвідчення "Міжнародна національно-патріотична і спортивно-оборонна організація ДНР "Козацтво ДНР", знак "Народний контролер громадського руху "Донецька республіка" і членський квиток громадського руху "Донецька республіка", повідомляє прес-центр ООС.

Чоловік запропонував 1 000 грн хабара за нерозголошення факту виявлення документів з символікою "ДНР". Факт пропозиції хабара задокументували.

"Оскільки в діях громадянина К. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 369 Кримінального кодексу України, матеріали за даним фактом передані співробітника Національної поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством", - йдеться в повідомленні.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...