"Десяток яиц в одни руки и бесплатное чаепитие": Як в "ДНР" окупанти заманюють людей на "вибори" (фото)

Відвідувачам "виборчих дільниць" пообіцяли продукти харчування за нижчими цінами.

Ілюстрація:vbloknot.com В окупованому Донецьку на "вибори" ватажка бойовиків людей заманюють продуктами. У мережі поширили список, у якому вказується, що відвідувачі 11 листопада "виборчих дільниць" зможуть купити їжу за зниженими цінами. Світлину оприлюднив у Facebook український офіцер Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України.

Виборцям продаватимуть пиріжки, рослинну олію, курятину, яйця та цукор. У прейскуранті вказані норми для продажу в одні руки. Чай бойовики обіцяють наливати безкоштовно.

"Один із прикладів менеджменту Дирляндіі на виборах - це заклик до дільниць для псевдо голосування людей продуктами за низькими цінами. ЧіПушилін віджигає. Сподіваюся наші депутати не візьмуть собі на замітку", - йдеться у дописі.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...