"Десяток яиц в одни руки и бесплатное чаепитие": Як в "ДНР" окупанти заманюють людей на "вибори" (фото)

Відвідувачам "виборчих дільниць" пообіцяли продукти харчування за нижчими цінами.

Ілюстрація:vbloknot.com В окупованому Донецьку на "вибори" ватажка бойовиків людей заманюють продуктами. У мережі поширили список, у якому вказується, що відвідувачі 11 листопада "виборчих дільниць" зможуть купити їжу за зниженими цінами. Світлину оприлюднив у Facebook український офіцер Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України.

Виборцям продаватимуть пиріжки, рослинну олію, курятину, яйця та цукор. У прейскуранті вказані норми для продажу в одні руки. Чай бойовики обіцяють наливати безкоштовно.

"Один із прикладів менеджменту Дирляндіі на виборах - це заклик до дільниць для псевдо голосування людей продуктами за низькими цінами. ЧіПушилін віджигає. Сподіваюся наші депутати не візьмуть собі на замітку", - йдеться у дописі.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...