Солодощі – далеко не головний ворог для стрункої фігури. Їсти солодке і не набирати вагу – реально! Головне при цьому дотримуватись кількох важливих і нескладних правил, повідомляють Патріоти України.
Правило 1: їжте солодощі на сніданок
Дозволяйте собі за сніданком щось солодке. По-перше, з’їдені калорії ви витратите протягом дня, а по-друге, вам буде простіше протистояти спокусам протягом дня. Головне не їжте солодкого на ніч, бо безсоння, нудота та важкість у шлунку вам буде забезпечена.
Правило 2: регулярні фізичні навантаження
Регулярні фізичні навантаження дозволяють тримати рівень цукру в крові під контролем. Тож перед тим, як поласувати чомусь солодким, – влаштуйте собі прогулянку або зробіть 5-7 хвилинну розминку. І лише після цього їжте десерт.
Правило 3: якщо солодкого хочеться протягом дня – з’їжте трішки меду
Якщо ви з’їли щось солодке, але при цьому десерту хочеться ще – з’їжте чайну ложку меду. У порівнянні з цукром, мед уповільнює синтез гормону греліну, який відомий, як "гормон голоду". Саме цей гормон надсилає до головного мозку сигнал про те, що пора підкріпитися. Але все ж мед – досить калорійний продукт, тому будьте з ним обережними.
Правило 4: їжте правильні солодощі
Далеко не всі десерти однаково небезпечні для вашої фігури. Ось список цілком нешкідливих солодощів:
- зефір;
- мармелад;
- пастила;
- східні солодощі;
- желе і пудинги;
- заварне тісто з легкими сирними, фруктовими начинками;
- молочне морозиво та фруктовий лід.
Командування Сухопутних військ ЗСУ випрацювало низку правил діалогу та поведінки військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки при здійсненні заходів мобілізації. Про це розповів речник командування Сухопутних військ...
Український зоолог, еколог та радіоеколог Денис Вишневський, який понад 23 роки присвятив вивченню Чорнобильської зони відчуження та дослідженню впливу радіації на екосистеми та дику природу, повідомив, що деякі тварини через особливості свого харчуван...