
У жителів окупованих територій немає потреб у їжі чи ліках, а єдине, що заважає – "х*рові сусіди". Таку думку висловила жителька Станиці Луганської Галина Семенівна. Ролик про це викладений на каналі "Військового телебачення України" в Youtube, передають Патріоти України.
За її словами, до пострілів люди вже звикли. Водночас жінка не скаржиться на українських солдатів.
"Ми вже привикли. Як не стріляють, то ми й спати не будемо. Головне, щоб у хату не летіло. Хата ціла. Правда, всі шибки повискакували. Люди добрі повставляли. Дах відремонтували. Що мені ще треба? Я не голодна, не холодна, дрова мені безкоштовно привезли… Солдати не докучають, а допомогу людям надають", – зазначила вона.
За її словами, для життя в людей є все необхідне, окрім мирного неба над головою.
"Продукти, пенсію, допомогу нам дають. Що мені ще треба у старості? Ліки дають. От тільки сусіди між нами х*рові", – заявила вона.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...