
Сьогодні Надія Савченко тихо зайшла в зал і привіталася з усіма. Було помітно, що у неї немає сил бути такою ж активною, як на минулих засіданнях. Мама Надії сказала: "Слава Україні!" Надія відповіла: "Героям слава"!! Мамо!!!". Після того як суддя заявив, що оголосить вирок 21-22 березня, родина Савченко і сама підсудна почали співати гімн України.
Мама української льотчиці змогла підійти до дочки і трохи поспілкуватися з нею. За словами Марії Савченко, у її дочки була дуже холодна рука. У приватній бесіді Надія сказала матері, що, ймовірно, не доживе до 21 березня.
Генкосул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко повідомив, що лікарі, які повинні були потрапити до Савченко, все ще знаходяться на кордоні. Їх не пропускає російська сторона. В дані хвилини мама і сестра Надії намагаються отримати рішення від суду на побачення. Можливо, їм вдасться побачитися завтра.
Нагадаємо, що вирок по Надії Савченко буде зачитаний 21-22 березня. Про це сьогодні, 9 березня, повідомив один із адвокатів Марк Фейгін.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...