До 86-річчя Білл Гейтс може стати доларовим трильйонером

Зараз статки засновника Microsoft оцінюються в 84,4 мільярда доларів США, але згідно з прогнозами економістів через 25 років вони можуть значно збільшитися.

Білл Гейтс. Фото: ZN.ua.

У засновника Microsoft Білла Гейтса, статки якого на даний момент оцінюються в 84,4 мільярда доларів США, є всі підстави стати першим в світі доларовими трильйонером. Про це йдеться в звіті "Економіка для 99%", який підготувало міжнародне об'єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Згідно дослідження, статися це може тільки через чверть століття - до 86-річчя Гейтса. До такого висновку експерти прийшли після того, як з'ясували, що розмір капіталу найбагатших людей світу в останнє десятиліття постійно зростає.Як наголошується в звіті Oxfam, якщо в 2009 році 793 мільярдерам належав капітал у 2,4 трильйона, то до 2016 року вони володіли вже п'ятьма трильйонами. Тобто щорічний приріст становив 11%.

Дослідники Oxfam також повідомили про рекордний розрив між багатими і бідними в світі. За їх даними, всього вісім найбагатших людей планети володіють таким же капіталом, як і половина жителів Землі (3,6 мільярда чоловік).

Чудову вісімку очолює Білл Гейтс (84 млрд дол.). У Амансіо Ортеги 67 млрд дол. Екс-президента Inditex жінки знають по марці магазинів одягу Zara. Третю сходинку п'єдесталу багатства займає американський підприємець Уоррен Баффет зі статком у майже 61 млрд дол.

Далі в списку мексиканський бізнесмен Карлос Слім Елу (50 млрд дол), глава компанії по електронній торгівлі Amazon Джефф Безос (45 млрд дол.), засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг (45 млрд дол.), глава корпорації Oracle Ларрі Еллісон (43,6 млрд дол.) і власник агентства ділової інформації Майкл Блумберг (40 млрд дол.).

Під прицілом! Як перевірити, чи не потрапив військовозобов'язаний у список ухилянтів - детальне пояснення

п’ятниця, 18 липень 2025, 11:42

В умовах загальної мобілізації та воєнного стану в Україні кожен військовозобов’язаний має чітко розуміти свій правовий статус. Якщо людина уникає виконання обов’язків перед державою – зокрема, не з’являється за повісткою – її можуть внести до списку р...

Українці зобов'язані проводити повірку лічильників води: Ось хто платить і що потрібно знати кожному

п’ятниця, 18 липень 2025, 11:30

В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...