До Гааги не дотягне, відповідатиме Вищому суду: Улюблений співак "Курмаршала" при смерті

Чи терзають докори сумління, чи хоча б сумніви через скоєне того, хто благословляв та підтримував вбивства тисяч своїх земляків уповноваженими "руского міра"?
Йосип Кобзон. Фото: aif.ru.

Стан здоров'я народного артиста СРСР Йосипа Кобзона різко погіршився, він впав у кому, передають Патріоти України.

Напередодні артиста госпіталізували в одну із столичних клінік. Сьогодні вночі лікарі під'єднали Йосипа Давидовича до апарату штучної вентиляції легень. Про це повідомляє РЕН ТБ з посиланням на власні джерела.

Зараз артист перебуває в реанімації одного з відділень нейрохірургії московської лікарні. Його стан оцінюється як стабільно важкий.

Хіти тижня. Вчені виявили несподівані факти про булочки з маком

середа, 20 березень 2019, 1:00

У булочках з маком виявили підвищену дозу наркотичних речовин. У Франції почалися перевірки після повідомлень про підвищені дози наркоречовин в булочках і іншій випічці з маком. На сьогоднішній день ці хлібобулочні вироби зняті з продажу, також експерт...

Провели перевірку: У Авакова зробили заяву щодо генерала, підозрюваного у вбивствах на Майдані

середа, 20 березень 2019, 0:32

В жовтні 2015 Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС провело перевірку Гриняка, але підстав для звільнення з посади не знайшло. У Міністерстві внутрішніх справ не побачили причин для люстрації генерал-майора Нацгвардії Володимира Г...