До Гааги не дотягне, відповідатиме Вищому суду: Улюблений співак "Курмаршала" при смерті

Чи терзають докори сумління, чи хоча б сумніви через скоєне того, хто благословляв та підтримував вбивства тисяч своїх земляків уповноваженими "руского міра"?
Йосип Кобзон. Фото: aif.ru.

Стан здоров'я народного артиста СРСР Йосипа Кобзона різко погіршився, він впав у кому, передають Патріоти України.

Напередодні артиста госпіталізували в одну із столичних клінік. Сьогодні вночі лікарі під'єднали Йосипа Давидовича до апарату штучної вентиляції легень. Про це повідомляє РЕН ТБ з посиланням на власні джерела.

Зараз артист перебуває в реанімації одного з відділень нейрохірургії московської лікарні. Його стан оцінюється як стабільно важкий.

​Завтра підкралося непомітно: Японці показали робота, який робить будь-яку домашню роботу, навіть ліпить пельмені (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 0:20

Через кілька років така «іграшка» почне підкорювати світ, позбавляючи середній клас від нудної домашньої роботи, а багатих від нестаранної прислуги. Прибрати в кімнаті, нагодувати, зліпити пельмені і навіть визначити активність мозку - все це зараз мож...

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...