До понеділка встигнемо: Кличко обіцяє розібратися з проклятим комуністичним минулим у Києві протягом лічених годин

Міський голова столиці Віталій Кличко пообіцяв, що до 23 травня у Києві демонтують всі пам'ятники, які суперечать закону про декомунізацію.

Віталій Кличко заявив, що процес декомунізації у Києві підходить до кінця

Віталій Кличко заявив, що процес декомунізації у столиціпідходить до кінця. "Київ перший з перейменування вулиць. Ми прибрали всі таблички і, я впевнений в тому, що кілька пам'ятників,що залишилися, вже в понеділок не будуть стояти на своєму місці", - заявив він, передають Патріоти України.

Нагадаємо, в травні 2015 року вступив в силу закон Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки.

Документом забороняється радянська символіка, а також засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України УПА та інші організації. Як бачимо, столиця не пасе задніх, чим безумовно спонукає тих, хто сумнівається в доцільності розставання з комуністичним минулим в Україні.

"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...

"Бачу ціль, йду до неї": У газеті ТрО опублікували пінап напівоголеної жінки (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:01

У газеті Командування Сил ТрО "Спротив" розмістили малюнок у стилі пінап. На зображенні оголена жінка тримає зброю, а зверху підпис – "бачу ціль, йду до неї". На малюнок звернула увагу військовослужбовиця Аліна Сарнацька у соцмережі Х, передають Патріо...