В мережу виклали унікальні архаїчні колядки, записані під час експедицій. Фольклористи твердять, що колядувати можна з 6 січня до 15 лютого, тобто до Стрітення, повідомляють Патріоти України.
Згідно з давньою народною традицією, 6 січня після Святої Вечері діти і дорослі переодягаються в яскраві костюми і ходять до близьких і друзів колядувати.
Слід зазначити, що колядки – це величальні календарно-обрядові пісні зимового циклу свят, які походять з глибокої давнини. Колядка "Дівка Ганночка по городу ходила", записана на Полтавщині (Полтава-Гадяч-Веприк).
Колядка "Як зажуриться крутая гора" записана на Чернігівщині (Чернігів-Нова Басань-Вороньки). Виконує гурт дівчат.
Колядка ”Через поле широкоє”, записана на Черкащині (Черкаси-Жашків-Охматів).
Колядка "Гой дай Боєже, пане господарю", записана на Вінничині (Вінниця-Муровні Курилівці-Жван).
У Радянському Союзі здача склотари була однією з найбільш поширених практик серед населення, яку використовували як джерело додаткового доходу. Цей процес був надзвичайно популярним і був пов’язаний не тільки з економією ресурсів, але й із певними виго...
Мобільний оператор " Київстар " анонсував оновлення низки тарифів передоплати – зокрема, "LOVE UA База", "LOVE UA Світло 2023", "Максимальний Безлім 2019". Зміни відбудуться 8 квітня і зачеплять, зокрема, умови денного пакету. Про це повідомили в самом...